Святослав Бойко в ефірі програми 'ІнфоДень'
Святослав Бойко в ефірі програми 'ІнфоДень' 5 канал

Після виборів нам почали забороняти концерти на фронті – лідер гурту "Широкий Лан"

Читайте по-русски
Фронтмен Святослав Бойко презентував Марш ООС

Після виборів президента України гурту "Широкий Лан" почали забороняти проводити концерти на фронті. Про це заявив активіст та лідер гурту "Святослав Бойко в ефірі програми "ІнфоДень".

"Військові радо нас сприймають. Спочатку, в 2014 році, була дещо настороженість, тому що на фронті всі емоції виходять назовні і люди чітко відчувають, чи музикант бреше. Приємно, що наші пісні для і про військових, написані з реальних історій, знайшли відгук серед слухачів", – сказав Бойко.

Він додав: "Хоча є моменти, які насторожують. В мене вже було два випадки, коли нам, м'яко кажучи, відмовили, щоб ми провели концерти у військових частинах на сході. Це відбулося після виборів, а моя позиція тоді була яскравою і незмінною. "Краще не потрібно", "зараз це зайве", але я на це не звертаю уваги. Якщо воїн є з Україною в серці і прагне миру шляхом перемоги, він знайде ідеологічне наповнення для себе".

Також музикант розповів про презентований Марш ООС: "В кінці літа з'явилася гостра потреба у появі маршу Об'єднаних сил. Командування дало клич волонтерам і музикантам написати бойову пісню. Текст маршу написав діючий офіцер ЗСУ Володимир Патола. Аранжування зробив Леонід Белей, а ми, "Широкий Лан", долучилися до запису пісні".

Повне відео розмови дивіться за посиланням:

Нагадаємо, співкоординатор ради "Рух опору капітуляції" та політолог Михайло Басараба розповів, що військові, які критикують дії президента піддаються переслідуванням на службі. Зі схожою заявою виступив прес-офіцер ОМБр "Холодний яр" Олександр Галкін. За його словами, з боку Генштабу тиснуть на воєнних кореспондентів за те, що вони пишуть про ООС.

Попередній матеріал
Ускладнень немає: у КМДА повідомили, коли запрацює Шулявський міст
Наступний матеріал
"Підганяють заборонене озброєння на передній край": бійці ЗСУ розповіли про ситуацію біля Новозванівки

Трубили пісні Стінга, "Казки" і Скрябіна: як по-особливому закрили туристичний сезон на Волині

Завжди говорив лише правду, яка б не була: пам'яті Кузьми Скрябіна

Переможці "Євробачення" з 1956 по 2019 рік – відео

Капела "NOW Кредо" вирушила у світовий тур: як проводжали співаків

5 років хіту: в Харкові пройшлися ходою з нагоди створення кричалки "Путін ху*ло"

Серед престижних британських чартів: як англомовна пісня Джамали закохала в себе іноземних слухачів