У Дніпрі відлунав фестиваль 'Пісні, народжені в АТО'
У Дніпрі відлунав фестиваль 'Пісні, народжені в АТО' 5 канал

У Дніпрі відлунав фестиваль "Пісні, народжені в АТО": на сцену вперше вийшов хор волонтерів – репортаж

Читайте по-русски
Пісні, які там лунали, запишуть у професійній студії і видадуть музичний альбом

Із передової – на сцену. Щорічний фестиваль "Пісні, народжені в АТО" вже вчетверте збирає в Дніпрі виконавців з усієї України. Цього року на сцену вперше вийшов хор волонтерів. Після завершення фестивалю всі пісні планують записати у студії та видати музичний альбом.

Гімн українських націоналістів у виконанні хору волонтерів та демобілізованих військових відкриває четвертий фестиваль "Пісні, народжені в АТО". Віталій Фоменко, колишній доброволець батальйону "Донбас", вперше на такій сцені.

Чоловік каже: "Три роки як гість приходив, бо тут мої друзі-виконавці. І сьогодні, так, дебют у мене. Два місяці ми репетирували на одному диханні. А зараз, ну, є хвилювання, але я думаю, все буде гарно".

Волонтери, демобілізовані і родичі військових на фестиваль з'їхалися з усієї України. Серед них і Наталя Коновалова. Жінка на фестивалі вдруге. На війні загинув її син, Володимир.

"Я коли просила його, може, ти не підеш, ти ж був поранений, він стояв біля вікна, я ніколи не забуду цю хвилину, як він повернувся до мене і каже: "Я піду, там гинуть мої товариші, ти це зрозуміла?!" – згадує жінка.

Квіти жінка приготувала для земляка Олександра Головка. Чоловік теж утратив сина на війні. Тридцятивосьмирічний Анатолій загинув під Авдіївкою у 2015-му році. Своєму синові батько і присвятив пісню.

Чоловік розповідає: "9 березня вранці він зателефонував мамі, він завжди телефонував десь в три, в чотири години ранку через те, що каже, я йду з позицій. Тоді можна подзвонити додому, бо по телефону вирахували і стріляли. Зателефонував, все, ми 10-го числа будемо на місці, приїдемо додому, і 9-го ввечері його не стало".

Уперше на сцені фестивалю волонтерка Юлія Майборода. Від початку російської агресії допомагає українським захисникам. Жінка взяла собі позивний Бандерівна.

На сцені фестивалю виступив 21 учасник. Пісні, які там лунали, запишуть у професійній студії і видадуть музичний альбом.

Ольга Василець, Олександр Пронський, Дніпро, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою:

Крізь холод та спеку: в Києві ветерани-армійці зійшлися в спортивному протистоянні Legion Run

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Справа Савченко-Рубана: обвинувачувана не з'явилася на засідання суду – причина
Наступний матеріал
На Харківщині впав навчальний літак – подробиці
Loading...