Підлітки-рятувальники
Підлітки-рятувальники 5 канал

Підлітки врятували життя 9-річному хлопчику, який тонув у ставку – подробиці

Читайте по-русски
У Вадима Сухенка, який робив постраждалому масаж серця, це вже не перший порятунок

На Запоріжжі четверо підлітків урятували життя 9-річному хлопчику, який мало не втонув у ставку. Без вчасно наданої невідкладної допомоги дитина не вижила б. Рятівники не лише доправили потерпілого до берега, а й надали йому першу допомогу.

Саме так відреагували підлітки, побачивши, як на протилежному боці водойми потопає дитина.

"Хлопчик руками махає, вже голови не видно. Я перший стрибнув, поплив, потім пацани побачили, що я пливу вже. Вони теж стрибнули. Я дістав хлопчика з води, поклав на міст, я розгубився", – розповідає рятівник Кирило Речин.

Разом із Кирилом на допомогу кинулися ще троє підлітків. Усім рятівникам по 15-16 років це школярі й вихованці місцевого ліцею. Коли хлопчика витягли на берег, він уже не дихав.

"Починаю робити непрямий масаж серця, і потихеньку серце починає заводитися. Він починає дихати, ми перевернули на живіт, щоб вода вся з нього виходила. У військовому ліцеї я вчився. В Івано-Франківську військовий ліцей і нас там учили цього всього", каже рятівник Вадим Сухенко.

Коли на місце інциденту прибула швидка, дитина вже прийшла до тями. Медики кажуть, підлітки врятували хлопчику життя. Якби чекали приїзду медиків, той не вижив би.

"З урахуванням навколишнього середовища і часу поїздки, це була б біологічна смерть. Завдяки хлопцям життєві функції потерпілого були відновлені, хлопці зробили все правильно і вчасно надали допомогу. Дякую хлопцям! Завдяки їхнім діям дитина залишилася живою, і добре, що так вийшо", наголошує фельдшер "швидкої" Віктор Мохонько.

Нині врятований 9-річний Микита вже вдома, він почувається добре. Щоб подякувати рятівникам, рідні дитини запросили підлітків у гості.

"Я дуже вдячна хлопцям, які нас урятували, нашого Микиту, що вони вчасно опинилися в тому місці, в якому потрібно. Я дуже вдячна батькам цих хлопчиків, що вони виховали їх такими. Микита врятований. Дякую вам!" – наголошує бабуся потерпілого.

У Вадима Сухенка, який робив хлопчику масаж серця, це вже не перший порятунок. Два роки тому він із друзями повернув до життя товариша, який мало не потонув на зрошувальному каналі.

Михайло Воронов, Юрій Петришин, Запорізька обл., "5 канал".

Попередній матеріал
"Ліки від байдужості" роздавали в Києві напередодні Дня пам'яті померлих від СНІДу
Наступний матеріал
Hate Night Show у "БлогПост": як Рада визначалася з датою інавгурації – відео
Loading...