Заробітчани
Заробітчани 5 канал

Парламент схвалив законопроєкт про захист заробітчан

  Читайте по-русски
  Документ пропонує заборонити компаніям, що працюють y сфері міжнародного працевлаштування, отримувати кошти від потенційного шукача роботи за працевлаштування за кордон

  Верховна Рада схвалив законопроєкт №2365 "Про захист трудових мігрантів та боротьбу з шахрайством у працевлаштуванні за кордон". Про це повідомляє "РБК-Україна".

  Зазначається, що закон пропонує заборонити компаніям, що працюють y сфері міжнародного працевлаштування, отримувати кошти від потенційного шукача роботи за працевлаштування за кордон.

  Також документ передбачає адміністративну відповідальність за порушення такими компаніями заборони на стягнення з громадян будь-яких гонорарів, комісійних та інших винагород за посередництво у працевлаштуванні в Україні або за кордоном.

  Після остаточного ухвалення закону український трудовий мігрант більше не сплачуватиме грошей компанії-посереднику за вакансію, а на компанії-порушники накладатимуть штраф (2-5 тисяч неоподатковуваних мінімумів).

  У разі, якщо компанія-посередник надаватиме здобувачу неякісні послуги, та/або надаватиме неправдиву інформацію про вакансію та умови роботи, то не отримає від роботодавця своєї оплати.

  Нагадаємо, Кабінет Міністрів України виступив із пропозицією переговорів із країнами Європейського Союзу, які зацікавлені в українських сезонних працівниках.

  Попередній матеріал
  На Донбасі внаслідок ворожого обстрілу поранено цивільну мешканку – подробиці
  Наступний матеріал
  З п'ятої спроби: ВАКС провів підготовче засідання щодо "бурштинової" справи
  Loading...

  Шмигаль доручив Пристайку вести переговори з країнами ЄС щодо працевлаштування українців

  У НБУ пов'язали ріст зарплати із заробітчанами у Польщі

  Кожен другий українець отримує відмову у візі до США

  Стало відомо, скільки українців працює у Польщі

  Чехія збільшила квоти прийому робітників з України – подробиці

  Дорогою в Москву: у Росії в ДТП загинули троє українських заробітчан