Нові правила: хто втратить субсидії в Україні

За даними Мінсоцполітики, сьогодні близько 6 мільйонів домогосподарств в Україні отримує субсидії

Координатор житлово-комунальних та енергетичних програм ГМ "Опора" Тетяна Бойко в ефірі "5 каналу" розповіла про нові правила отримання субсидії та про те, за якими критеріями викреслюватимуть людей зі списку.

"Будемо відсіювати тих, хто підпадає під ті критерії, які записані в постанові від 1 травня. Я нагадаю основні критерії: квартира більша, ніж 120 кв. м; будинок більший, ніж 200 кв. м; машині менше, ніж 5 років, той, хто офіційно не отримує дохід і не стоїть на біржі праці, і не сплачує ЄСВ, – той втратить субсидію. Це додаткові критерії, крім критерію "офіційний рівень доходу", – зазначила Бойко.

Також директор департаменту державної соціальної допомоги Міністерства соціальної політики України Віталій Музиченко в ефірі розповів про необхідність подання нових декларацій деякими категоріями населення та про можливість збору комісії, яка розглядає кожну субсидію окремо. "Визначені категорії населення, які в обов’язковому порядку мають подати нові декларації. Ті громадяни, в яких є автомобілі, що їм менше 5-ти років з дати випуску, також мають подати декларації, якщо вони все-таки наполягають, що їм потрібна субсидія. Вони можуть звернутися щодо розгляду питання до комісії, яка вже подивиться, що це за автомобіль і як він був куплений. Автомобіль може бути різний", – зазначив Музиченко.

Детальніше про правила отримання субсидій дивіться у відео:

Попередній матеріал
Під час заворушень у Києві поранено працівника СБУ
Наступний матеріал
Потерпілі від артобстрілу в 2014-му отримали ключі від новеньких квартир – чим здивовані

Нові правила надання субсидій: що необхідно знати

Уряд змінив правила призначення субсидій – подробиці

Офіційно: За рік кількість мільйонерів у столиці зросла на 25%, їх статки - майже на 60%

Гройсман: Модель повної монетизації субсидії розроблять до кінця 2018 року

"Грошова майстерня": де та як народжуються українські монети – спецрепортаж

"Блукаючий міномет", фанатики на позиції: бійці АТО про ситуацію під Широкиним