flickr.com

У Мінсоцполітики повідомили, скільки коштів зможуть отримати українці за зекономлені субсидії

  За даними прес-служби відомства, монетизація субсидій передбачає разові виплати за економію електроенергії та газу в розмірі до 135 грн і 700 грн

  Монетизація субсидій на оплату житлово-комунальних послуг передбачає разові виплати субсидіантам за економію електроенергії та газу в розмірі до 135 грн і 700 грн відповідно. Про це у середу, 26 липня, повідомила прес-служба Міністерства соціальної політики, посилаючись на слова директора департаменту державної соціальної допомоги Мінсоцполітики Віталія Музиченка.

  Так за даними прес-служби відомства, Музиченко нагадав, що робота з монетизації субсидій в цьому році проводиться з ініціативи уряду з метою стимулювання громадян економно споживати енергоресурси. 

  Також Віталій Музиченко повідомив, що за рішенням Кабінету міністрів монетизації за результатами попереднього опалювального сезону підлягає економія електроенергії в еквіваленті вартості 150 кВт і природного газу – 100 кубометрів. Максимальна сума коштів, які може отримати субсидіант, – 135 грн за заощаджену електроенергію і близько 700 грн за зекономлений обсяг газу.

  "Орієнтовно під монетизацію підпадають близько 2 млн домогосподарств, і станом на середину липня з відповідними заявами звернулися 48% громадян, які мають право на отримання цих коштів. У середньому сума виплат становить близько 130 грн за електроенергію і близько 630 грн за газ", – повідомив Музиченко.

  Прес-служба повідомляє, що громадяни, які заощадили ресурси, мають звернутися до органів соціального захисту з відповідною заявою та вказати реквізити банківського рахунку або номер поштового відділення, куди можна перерахувати кошти, до 1 вересня 2017 року.

  Нагадаємо, як заявляв віце-прем'єр-міністр Василь Зубко, у Держбюджеті-2017 на субсидії закладено 52 млрд грн.

  Попередній матеріал
  В районі окупованого Докучаєвська зафіксовані навмисні підриви терористів – штаб АТО
  Наступний матеріал
  Колишньому посадовцю Генпрокуратури Дмитру Сусу повідомили про підозру
  Loading...

  Монетизацію субсидій можуть отримати 2 мільйони українців – Розенко

  Зекономлена субсидія не може трактуватись як заборгованість за несплату – Мінсоцполітики

  У Мінсоцполітики підрахували кількість переселенців з Донбасу і Криму