dt.ua

У Мінсоцполітики розповіли, коли середня зарплата українців буде 11 тисяч гривень

У міністерстві розраховують, що такий рівень зарплати українці отримуватимуть до 2021 року

Міністр соціальної політики України Андрій Рева розповів, коли, як він очікує, рівень середньої заробітної плати українців сягне 11 тисяч гривень. Про це повідомляє прес-служба Мінсоцполітики.

За словами Реви, відразу після ухвалення пенсійної реформи розпочнеться дискусія щодо введення другого – накопичувального рівня пенсійної системи. Саме таке завдання поставив президент Петро Порошенко. Дорожня карта щодо того, що потрібно робити, коли та який законопроект потрібно ухвалювати, буде створено у співпраці з експертним середовищем.

"Ми об’єктивно оцінюємо економічну ситуацію, і я сподіваюсь на те, що впровадження другого рівня пенсійної системи можливо розпочати у 2021 році. Саме у 2021 році зрівняється пенсійний вік для чоловіків і жінок. За нашими прогнозами, до того часу середня зарплата має вирости до 11 тисяч гривень. А за сприятливих умов, можливо, і більше", – зазначив міністр.

На його думку, старт впровадження накопичувального рівня залежатиме від того, наскільки успішно в країні будуть вирішені відповідні проблеми, йдеться, зокрема, про темпи детінізації економіки.

"Однозначно, що після зростання рівня заробітної плати в Україні – а це є в планах і розрахунках уряду – збільшаться і відрахування в бюджет, саме після цього можна буде вводити накопичувальний рівень. Адже з високої зарплати ці відрахування не будуть такими відчутними для людей, а отже, не буде і причин ухилятися від сплати обов’язкових внесків", – відзначили у відомстві.

При цьому в Мінсоцполітики зауважили, що в солідарній системі відрахування до всіх необхідних фондів здійснює роботодавець, а в накопичувальній – кожен платить за себе сам, зі своєї зарплатні.

19-й саміт Україна-ЄС: Як Порошенко з Туском і Юнкером зустрічався – фотогалерея

/
/
19-й саміт Україна-ЄС
/
19-й саміт Україна-ЄС
/
19-й саміт Україна-ЄС
/
19-й саміт Україна-ЄС
/
19-й саміт Україна-ЄС
/
19-й саміт Україна-ЄС
/
19-й саміт Україна-ЄС
/

Попередній матеріал
Конгрес США опублікував новий законопроект про санкції щодо РФ
Наступний матеріал
На Київщині поліція ліквідувала "амфетамінову" лабораторію – фото
Loading...

З безвізом українці в Польщі почали значно більше заробляти

На Харківщині невідомі підірвали банкомат "Приватбанку"

Монетизацію субсидій можуть отримати 2 мільйони українців – Розенко

Які професії найбільш затребувані серед роботодавців України – відео

РФ узаконила спрощене громадянство РФ для українців

"Романтична та захищена": Банк Британії показав нову 10-фунтову купюру – ФОТО