litac.org

Які професії найбільш затребувані серед роботодавців України – відео

Кількість вакансій для робітничих професій постійно зростає

Про це заявив в ефірі "5 каналу" експерт ринку праці Сергій Марченко. 

"Українським роботодавцям дійсно не вистачає поки що людей, які працюють руками. Роботодавці давно вже жаліються, що не вистачає людей саме робітничих професій. І наші дослідження говорять про те, що з людьми робітничих професій не так все райдужно при тому, що кількість вакансій для таких професій постійно зростає", – сказав Марченко.

Він також розповів про найпопулярніші професії серед роботодавців: "Якщо, наприклад, глянути структуру збільшення кількості вакансій на нашому сайті, то серед лідерів на першому місці – виробництво і виробничі спеціальності, на другому місці – будівництво, також у лідерах транспорт, логістика, в цих розділах публікуються переважно робітничі спеціальності".

Марченко також сказав, що вже другий рік поспіль ринок праці України показує непогану динаміку. Це найперше стосується робітничих професій, це стосується виробництва, але це все-таки більше статистика по містах і менше стосується сільської місцевості: "Принаймні можна говорити, що в містах ситуація стабілізувалася і йде на покращення… тобто ми бачимо, що ринок праці оживає і роботодавці свою активність збільшують".

Експерт також сказав, що за його даними, зарплати порівняно з минулим роком в середньому зросли на 22%, хоч за його даними, вони ростуть не так швидко, як про це говорять в уряді.

Марченко, крім того, підтвердив, що роботодавці дійсно мало звертають увагу в резюме на графу про освіту, а точніше на навчальний заклад, який закінчила людина.

Дивіться повне відео інтерв'ю:

Попередній матеріал
У зоні АТО місцеві жителі блокують дорогу й вимагають повернути їм воду – відео
Наступний матеріал
Робота і освіта: експерти розповіли, чи варто їхати за кордон – відео
Теги:
Loading...