Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко 5 канал

НАЗК перевіряє своєчасність повідомлень про мільйонні компенсації в деклараціях Тимошенко та Власенка

  Читайте по-русски
  У відомстві повідомили, що раніше депутати подали відповідні документи в зв'язку з отриманням доходів від американської компанії Reid, Collins, Tsai LLP

  Нацагентство з питань запобігання корупції перевіряє, чи вчасно Юлія Тимошенко та Сергій Власенко повідомили про зміни в майновому стані у зв'язку з багатомільйонними доходами. Про це інформують у прес-службі НАЗК.

  "НАЗК перевіряє своєчасність надання народними депутатами України Юлією Тимошенко і Сергієм Власенком повідомлень про істотні зміни в майновому стані", – зазначили там.

  Також повідомили, що "раніше депутати подали до НАЗК відповідні документи в зв'язку з отриманням доходів від американської компанії Reid, Collins, Tsai LLP".

  І додали, Юлія Тимошенко отримала 148 млн грн, задекларувавши цей дохід як "компенсацію шкоди, заподіяної політичними репресіями 2011-2014 років, яка отримана в США на стадії досудового врегулювання".

  Сергій Власенко загалом одержав від компанії Reid, Collins, Tsai LLP іноземного доходу на майже 142 млн грн, що були перераховані чотирма платежами (18,8 млн грн, 56,9 млн грн, 57,3 млн грн та 8,9 млн грн), йдеться у повідомленні прес-служби.

  Нагадаємо, раніше стало відомо, що в Україні доходи в сумі понад один мільйон гривень у 2019 році задекларували 3150 громадян.

  Попередній матеріал
  ЗМІ дізналися попередню причину смерті посла Китаю в Ізраїлі
  Наступний матеріал
  NASA готується висадити на Місяць жінку
  Loading...

  Офіс президента заявив в НАЗК, що чартерний переліт Зеленського в Україну оплатив Оман

  НАЗК перевіряє Зеленського через його поїздку до Оману – "ЄС"

  Єрмак показав декларацію за минулий рік – чим володіє новий керівник Офісу президента

  Поїздка в Оман: НАЗК проконтролює зміни до декларації Зеленського

  Нардеп Гончаренко звернувся до НАЗК щодо відпочинку Зеленського в Омані

  Баканов отримав від Суркіса подарунок на 15 тис. – НАЗК не бачить підстав для перевірки