Бабіков
Бабіков 5 канал

НАЗК не побачило конфлікту інтересів у заступника Венедіктової Бабікова

  Читайте по-русски
  Водночас відомство підтвердило, що чиновник був адвокатом Януковича

  НАЗК не побачило конфлікту інтересів у першого заступника Директора ДБР Олександра Бабікова. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на НАЗК.

  Зазначено, що перевірку ініціював сам Бабіков після призначення на посаду, у зв'язку з перебуванням його у трудових відносинах з компанією "АВЕР ЛЄКС" у минулому. Адвокати саме цієї компанії захищали президента-втікача Віктора Януковича.

  У висновку йдеться про відсутність у Бабікова конфлікту інтересів під час здійснення повноважень першого заступника Директора ДБР. Також встановлено, що він не наділений службовими повноваженнями ухвалювати рішення у кримінальних провадженнях, зокрема пов'язаних з подіями на Майдані у 2013-2014 роках.

  Утім, зауважимо, все-таки Олександр Бабіков був адвокатом Віктора Януковича. Про це йдеться у ранішній відповіді Національного агентства запобігання корупції на запит громадської організації "Адвокатська дорадча група", її оприлюднили у Facebook. Зазначається, що Бабіков здійснював захист у кримінальному провадженні, в якому наразі досудове розслідування здійснюється відділом розслідування злочинів щодо Майдану ДБР.

  У громадській організації зазначають: "Наявність приватного інтересу Бабікова під час та у результатах розслідування даного кримінального провадження".

  Відомо також, що у 2019 році Державне бюро розслідувань розпочало кримінальне провадження проти слідчих Генеральної прокуратури у справах Майдану за заявою Бабікова – тоді ще адвоката біглого президента Віктора Януковича. Цьому є документальне підтвердження.

  Олександра Бабікова призначили на посаду першого заступника директора ДБР 20 січня. Після призначення він стверджував, що не знайомий з Януковичем. А також запевняв, що не втручатиметься у розслідування справ Майдану.

  Нагадаємо, повернути кураторство департаментом у "справах Майдану" Віктору Трепаку. Цього вимагають представники Громадської організації "Родина Героїв Небесної Сотні".

  Попередній матеріал
  У Нью-Йорку помер українець, у якого виявили COVID-19 – подробиці
  Наступний матеріал
  Міністр, науковці та представник ОПУ: хто увійшов до Ради з питань економрозвитку – перелік
  Loading...

  "Зеленський здав Путіну Майдан" – Чорновол

  Хто і навіщо хоче поховати справи Майдану – "Спостерігач"

  Шоста річниця розстрілів на Майдані: що хвилює родичів Небесної Сотні та як просуваються справи у судах

  Докази конфлікту інтересів Бабікова та російський бекґраунд Єрмака – "ІнфоДень"

  Представники ДБР та Офісу Генпрокурора відзвітували перед родинами Небесної Сотні щодо справ Майдану

  Бабіков публічно збрехав про роботу адвокатом Януковича і має бути звільнений з ДБР – Княжицький