Тетяна Чорновол
Тетяна Чорновол eurosolidarity.org

"Зеленський здав Путіну Майдан" – Чорновол

  Читайте по-русски
  Чорновол переконана, що Зеленський йде Путіну назустріч
   

  Тетяна Чорновол наголошує, що місія Олександра Бабікова – переслідувати самих майданівців.

  Справи Майдану "зливаються" у турборежимі руками адвоката Януковича Олександра Бабікова. Вказівку на це дав особисто президент Володимир Зеленський, і робить він це на вимогу Путіна. Це доводять судові ухвали у справі, де нині перший заступник директора ДБР Олександр Бабіков виступав адвокатом Віктора Януковича – пише народний депутат VIII скликання, учасниця Революції Гідності Тетяна Чорновол у Facebook.

  Зокрема вона наголошує, що в документах, які є в публічному доступі, доволі недбало затерті персональні дані учасників процесу. Одне з прізвищ – міністр юстиції в уряді часів Януковича Олена Лукаш.

  "Переглянула я ухвали суду у справі, де нинішній заступник керівника ДБР Бабіков був адвокатом Януковича. Це справа про узурпацію влади Януковичем, коли в неправовий спосіб Україна повернулася до Конституції 1996 року зі значним посиленням повноважень президента. І хоча в ухвалах затерті прізвища, однак інколи через недогляд щось проскакує. Таким чином, проскочило прізвище Олени Лукаш як особи, що підозрювалася у підготовці необхідних нормативних актів для конституційного перевороту та перераховувала хабарі суддям Конституційного Суду", – пише Чорновол.

  Учасниця Революції Гідності зазначила: "Тобто у справі, де працював адвокатом Бабіков, фігурувала і Лукаш. А тепер дивіться, як цікаво: зараз ці двоє – Лукаш і Бабіков – знову в одній справі. Вони займаються Майданом. Лукаш особисто всю осінь ходила на суди, витягувала беркутівців з в’язниці, а Бабіков на посаді в ДБР розгорнув слідство проти майданівців. Поки що це тримається в секреті, але витоків інформації, що це підтверджує, купа".

  Також Чорновол переконана, що це ініціатива Зеленського, а не Потрнова чи Бабікова.

  "Абсолютно переконана, що це не його власна ініціатива, і навіть не ініціатива Портнова чи клієнта Бабікова – Януковича. Це ініціатива Зеленського задля задоволення бажання Путіна. Путін поставив Зеленському домашнє завдання – обнулити Майдан, якщо той хоче рухатися в переговорах щодо "миру" на Донбасі. Для Путіна – це питання принципове. Бо він вважає Майдан колискою українського спротиву. Щоб зламати Україну, треба зламати пам'ять про Майдан як про Революцію гідності, дискредитувати всіх, хто вийшов і переміг за європейський вектор країни. Також Путін хоче банально помститися, він хоче посадок облич Майдану", – заявила Чорновол.

  Вона переконана, що Володимир Зеленський в цьому йде Путіну назустріч.

  "Беркутівці були випущені на свободу через схему "обміну полонених", а Бабіков готується саджати активістів Майдану", – робить висновок Чорновол.

  Вона наголошує, що Бабіков дійсно не буде займатися справами Майдану в тому розумінні, як очікувало суспільство – тобто не буде сприяти розслідуванню злочинів проти учасників Революції Гідності. Натомість його місія – переслідувати самих майданівців.

  "Бабіков не брехав, коли заявив, що він не буде займатися справами Майдану в тому розумінні, до якого ми звикли (тобто, переслідуванням тих, хто розстріляв Небесну Сотню). Навпаки, він зараз займається справами Майдану винятково в розумінні кримінального переслідування майданівців на догоду Кремлю. І від його роботи зараз залежить діалог Зеленського з Путіним", – переконана Тетяна Чорновол.

  Як повідомляв 5.UA, Тетяна Чорновол заявила, що "шеф" виконуючої обов'язки директора Держбюро розслідування і депутат від "Слуги народу" Ірини Венедиктової має зв'язки з адміністрацією президента-втікача Віктора Януковича. 

   

  Попередній матеріал
  Уряд Гончарука досяг прогресу: Євросоюз прокоментував зміни в Україні
  Наступний матеріал
  Прем'єру нового фільму про Бонда через коронавірус перенесли на пів року
  Loading...

  "Є прямий конфлікт інтересів з прокурором": Чорновол прокоментувала оголошення підозри

  Обшуки у Пашинського, підозра Чорновол, допит Федини, курс антикорупційних органів та ДБР – "ІнфоДень"

  Княжицький про підозру Чорновол: "ДБР перетворилося на філію російської ФСБ"

  Колишній депутатці Чорновол оголосили про підозру – причина

  "Венедиктова і "подарований" офіс зі справи Добкіна": Чорновол заявила про компромат на нову чільницю ДБР

  Вивели і звернули ногу – Чорновіл розповіла про напад на неї в ДБР