Вшанування пам'яті
Вшанування пам'яті 5 канал

Представники ДБР та Офісу Генпрокурора відзвітували перед родинами Небесної Сотні щодо справ Майдану

Читайте по-русски
Водночас до суду скеровано 86 обвинувальних актів щодо 174 осіб, з них є тільки 19 обвинувальних вироків

Жодних робіт на алеї Небесної Сотні не допустять, а заступник голови ДБР Олександр Бабіков не впливає на розслідування справ Майдану. Представники ДБР та Офісу Генпрокурора звітували перед членами родин Героїв Небесної Сотні. Їхні заяви слухав кореспондент "5 каналу" Петро Троць.

Очікували, що на прес-конференцію приїдуть генпрокурор Руслан Рябошапка та Ірина Венедіктова, яка очолює ДБР. Вони мали зустрітися з членами родин Небесної Сотні. Проте самі не приїхали, надіслали представників.

Від Офісу Генпрокурора приїхав Олексій Донський, який роками займається цією справою. З ним прибули двоє слідчих Державного бюро розслідувань, які так само розповідали про роботу та відповідали на запитання членів родин Небесної Сотні.

Чимало запитань було щодо ефективності роботи – зробленої, та яка ефективність може бути. Також, скільки вироків було по справах Майдану.

"Вироків, ми визнаємо, зовсім небагато. 19 обвинувальних вироків, винними визнано 20 осіб. Водночас до суду скеровано 86 обвинувальних актів щодо 174 осіб. Ця цифра – вона є більш справедливою, ніж кількість вироків", заявив Олексій Донський, прокурор.

"Убивство журналіста Василя Сергієнка – це кримінальне провадження направлено до суду для розгляду по суті. Завершено досудове розслідування відносно судді Дніпровського райсуду, який 18 лютого 2014 року незаконно обирав запобіжні заходи про тримання під вартою. Щодо незаконних затримань та притягнень до кримінальної відповідальності активістів Майдану оголошено підозру слідчому Дніпровського райвідділу та голові Дніпровського райсуду", – заявив Олександр Чорноблавський, слідчий ДБР.

Також багато запитань стосувалося керівництва ДБР – зокрема, щодо Олександра Бабікова, чи може він впливати на хід розслідування справ Майдану. Бабіков раніше захищав у суді Віктора Януковича, зараз він є заступником Ірини Венедиктової. Представники ДБР сказали, що в нього таких повноважень немає – він лише організовує роботу ДБР.

Нагадаємо, журналісти "Слідство. Інфо" 13 лютого оприлюднили доказати того, щодо перший заступник голови ДБР Олександр Бабіков представляв інтереси президента-втікача Віктора Януковича в суді.

Попередній матеріал
Нічна погоня зі стріляниною в Харкові – затримано поліцейського і порушника
Наступний матеріал
Докази конфлікту інтересів Бабікова та російський бекґраунд Єрмака – "ІнфоДень"
Loading...

ЗМІ оприлюднили підтвердження, що перший заступник голови ДБР був адвокатом Януковича

"Потєрпєвший" головнокомандувач, який злякався розмови двох невідомих йому жінок": жорстка заява Федини під ДБР

Софії Федині вручили повідомлення про підозру у справі щодо погрози Зеленському

"Ми не боїмося": під ДБР зібралася акція на підтримку депутатки "ЄС" Софії Федини

Депутатка Федина прийшла до ДБР, їй мають вручити підозру – включення

Звіробій про стеження МВС за активістами, тиск на патріотів та суди через критику влади – "ІнфоДень"