Зеленський в Омані
Зеленський в Омані 5 канал

Офіс президента заявив в НАЗК, що чартерний переліт Зеленського в Україну оплатив Оман

  Читайте по-русски
  Агентство запросило від глави держави документи, які б підтвердили відповідні витрати

  В Офісі президента заявили Національному агентству з питань запобігання корупції, що чартерний літак з Оману, на якому в січні до України повертався Володимир Зеленський, – оплатив Султанат Оман. Про це в інтерв'ю виданню "НВ" розповів голова НАЗК Олександр Новіков.

  "Ми направляли запити в Офіс президента про те, за чий кошт були сплачені переліт та проживання в Омані. ОПУ та Державне управління справами нещодавно повідомили, що це не відбувалось за державні кошти, а літак для повернення був наданий Султанатом Оман", – цитує видання слова Новікова.

  Після цього, 4 березня, агентство спрямувало запит особисто Зеленському.

  "Ми направили запит Зеленському вже як фізичній особі, щоб він повідомив, хто оплачував відпочинок. Якщо сплачував хтось із членів родини, то закон не зобов'язує надавати таку інформацію. Але якщо президент сам сплачував і він про це не повідомив, то це факт порушення", – додав голова НАЗК.

  Він зауважив, що на відповідь у президента є 10 днів з моменту отримання листа. На запитання, як діятиме НАЗК у випадку, якщо Зеленський вирішить не надавати відповідну інформацію, Новіков заявив: "Він не може не надати. Тому що тоді складається протокол щодо ненадання необхідної інформації НАЗК".

  За його словами, відомство запросило від глави держави документи, які б підтвердили витрати.

  "Сподіваємося, вони будуть надані НАЗК, щоб зняти це питання відносно цієї ситуації в інтересах як суспільства, так і президента", – резюмував керівник агентства з питань запобігання корупції.

  Нагадаємо, щодо порушення президентом Зеленським вимог законодавства після таємного відпочинку в Омані до НАЗК звернувся нардеп від "ЄС" Олексій Гончаренко.

  Попередній матеріал
  В Україні через карантин близько 700 тис. підприємців зупинили роботу
  Наступний матеріал
  Перший випадок коронавірусу на Тернопільщині: захворів священник, в області надзвичайна ситуація
  Loading...