Зеленський в Омані
Зеленський в Омані 5 канал

Зеленський повинен негайно розкрити всі подробиці візиту до Оману, інакше це розслідує парламентська ТСК – заява "ЄС"

Читайте по-русски
Українці, нарешті, мають почути правду, наголошують в "Європейській солідарності"

Володимир Зеленський має негайно особисто розкрити українському суспільству всі подробиці свого таємного візиту до Оману. Про це йдеться у заяві "Європейської солідарності"

"Ця віддалена країна – явно не те місце, де відбуваються випадкові зустрічі. Щирої відповіді на запитання, які ростуть неначе сніжний ком, вимагають і українці, і наші міжнародні партнери, що особливо важливо напередодні візиту пана Зеленського на Мюнхенську безпекову конференцію. Дуже сподіваємося на те, що Володимир Зеленський зможе аргументовано спростувати підозри в секретній зустрічі з довіреною особою очільника країни-агресора, багатолітнім головою ФСБ і секретарем російського Радбезу. І пояснити, на якій підставі вони користуються спільними чартерами", – заявляють у "ЄС".

У політсилі також зауважують, що Оман уже став синонімом обману і брехні.

"Офіс Президента заплутався в показах: то візит – то туристична поїздка, то офіційна – то приватна, то платив власні кошти, то бюджетні на охорону. Громадяни України, нарешті, мають почути правду, якою б гіркою вона не була. І про візит до Оману. І про причини затримки із поверненням Глави держави до України після збиття українського літака в Ірані. Лише погодинна деталізація майже добового зволікання із прибуттям до Києва могла би зняти цілу низку неприємних питань", – кажуть у політсилі.

І додають, що формат термінового відео у цій ситуації вважаємо прийнятним.

Крім того, у "ЄС" заявили, що у разі якщо влада буде й далі шифрувати правду про візит до Оману, як це вона робить вже півтора місяці, "Європейська солідарність" вимагатиме створення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України.

Всі відомі деталі зібрала у своєму сюжеті кореспондент "5 каналу" Евеліна Михайленко:

 

Як повідомляв 5.UA, журналісти програми "Схеми" стверджують, що Зеленський в Омані таємно зустрічався з близьким соратником Путіна

Попередній матеріал
"Не можу спокійно спостерігати, як здають інтереси України": Пташник приєдналася до "ЄС" і візьме участь у довиборах
Наступний матеріал
Знижки, бонуси для відмінників та буккросинг: як Україна відзначає міжнародний день дарування книг – сюжет
Loading...