Зеленський в Омані за свої гроші, кажуть в ОПУ
Зеленський в Омані за свої гроші, кажуть в ОПУ Страна.ua

Таємний відпочинок Зеленського в Омані: "ЄС" вимагає перевірити витрати з держбюджету

  Читайте по-русски
  З відповідним зверненням фракція звернулася до Рахункової палати

  Фракція "Європейська солідарність" направила звернення до голови Рахункової палати з вимогою провести перевірку витрат державних коштів на поїздку президента України Володимира Зеленського в Оман. Про це йдеться на сайті "ЄС".

  "З першого дня скандалу навколо відпочинку Зеленського з родиною в Омані Офіс президента намагається замаскувати подорож під "робочий візит за власний рахунок". Однак навіть палким прихильникам президента Зеленського важко повірити, що він за власний кошт взяв у подорож свою держохорону, службовців спецзв'язку і захисту інформації, відповідальних за держпротокол, харчування, зв'язки з громадськістю та інших працівників. Очевидно, більшість із супроводу президента потрапили в Оман за кошти платників податків", – йдеться у заяві "ЄС".

  У фракції зазначають, що останні соціологічні опитування довели, що українці не вірять у версію з "робочою" поїздкою до Оману. Тому суспільство справедливо прагне знати, скільки президент витратив на елітному відпочинку в одному з найдорожчих готелів Оману.

  "Аби унеможливити зловживання владою з боку президента, необхідно застосовувати функцію парламентського контролю – єдиний механізм для протидії суперечливій інформації про деталі президентської подорожі. Завдяки залученню Рахункової палати, "Європейська Солідарність" розраховує встановити істинну ціну відпустки Зеленського в Омані та зможе вивести на чисту воду усі корупційні ризики саме цієї поїздки", – повідомили у фракції.

  Офіційне звернення до голови Рахункової палати України підписали 6 депутатів фракції "Європейська солідарність". Фракція очікує на невідкладну перевірку витрат державного бюджету, згідно з вимогами чинного законодавства.

  Нагадаємо, депутати фракції "Європейська солідарність" подали офіційне звернення на ім'я Андрія Богдана, глави ОП, з вимогою розкрити інформацію про підготовку та фінансування таємного відпочинку президента Зеленського в Омані.

  Попередній матеріал
  "Держава у смартфоні": уряд у пілотному режимі запустив онлайн-реєстр аграріїв – як це працюватиме
  Наступний матеріал
  Шлаки – утилізація чи використання: експерт вважає, що Держекоінспекція маніпулює проблемою
  Loading...

  Зеленський заявив, що для візиту в Білий дім йому треба визначити предмет розмови

  США ніколи не визнають анексію Криму – про що йшлося на зустрічі Зеленського з Помпео

  Зустріч Володимира Зеленського з Держсекретарем США Майком Помпео – завершено

  Зеленський підписав указ про тимчасовий безвіз для громадян Британії

  "Не повірили": українці відповіли, що думають про таємну поїздку Зеленського в Оман – опитування

  Поярков та Звіробій про відкриття проваджень за критику Зеленського – "ІнфоДень"