Кредит на власний бізнес
Кредит на власний бізнес Depositphotos

В Україні через карантин близько 700 тис. підприємців зупинили роботу

  Читайте по-русски
  Торгово-промислова палата вноситиме в законопроєкт щодо комплексу більш широких заходів підтримки бізнесу пропозицію про відстрочку у погашенні банківських кредитів

  В Україні через карантин зупинили роботу близько 600-700 тисяч підприємців, малих підприємств сфери послуг, установ сфери освіти, які дають роботу майже чотирьом мільйонам осіб. Про це заявив президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков, передає "ЛІГА.Бизнес".

  "На щастя, в 95% випадків підприємці можуть домовитися з власниками орендованих приміщень про умови роботи, тому що орендодавці та орендарі взаємозалежні. Цьому сприяє, в тому числі, визнання карантину форс-мажором на законодавчому рівні", – сказав Чижиков.

  За його словами, в тих випадках, коли сторони не можуть домовитися, торгово-промислові палати видають сертифікати про факт форс-мажору, з якими підприємці можуть захищати свої інтереси в суді.

  "Зараз дуже актуальне питання відстрочки у погашенні банківських кредитів, виданих підприємцям, незастосування штрафів і пені за затримку виплат. Для пошуку рішення необхідний діалог банків і НБУ. Торгово-промислова палата вноситиме цю пропозицію в законопроєкт щодо комплексу більш широких заходів підтримки бізнесу, який зараз готується", – зазначив президент Торгово-промислової палати.

  Нагадаємо, Кабінет Міністрів рекомендував органам влади та підприємствам забезпечити організацію позмінної або дистанційної роботи співробітників.

  Попередній матеріал
  За добу в Італії від коронавірусу померли 627 осіб
  Наступний матеріал
  Офіс президента заявив в НАЗК, що чартерний переліт Зеленського в Україну оплатив Оман
  Loading...

  Кабмін рекомендує органам влади та підприємствам організувати для співробітників позмінну або дистанційну роботу

  Пряники-лялечки, супергерої та мультяшні персонажі: як співачка з Луганська відкрила майстерню солодощів у Харкові

  Біл Гейтс пішов із Microsoft – повідомили причини

  Новий міністр спорту Гутцайт мав спільний бізнес із офіцерами армії РФ – ЗМІ

  Чи дослухається влада до вимог підприємців і що з рішень ВР не подобається бізнесу – "ІнфоДень"

  Закриються і поїдуть з країни: біля Офісу президента мітингують понад тисячу підприємців – включення