Допомога Одеській ОКЛ від "Фонду Порошенка"
Допомога Одеській ОКЛ від "Фонду Порошенка" eurosolidarity.org

Нардеп Гончаренко передав реанімаційне обладнання від "Фонду Порошенка" в Одеську обласну лікарню

Читайте по-русски
Повідомляється, що найближчими днями ще кілька партій обладнання надійдуть у різні медичні установи

Нардеп із фракції "Європейська солідарність" Олексій Гончаренко передав комплект реанімаційного обладнання, придбаного "Фондом Порошенка", в Одеську обласну клінічну лікарню. Про це повідомляє пресслужба політичної сили.

"Потреба в такому обладнанні є завжди і сьогодні це особливо актуально. Це ларингоскопи, пульсоксиметри, відсмоктувач хірургічний і шприцевий насос. Все це обов'язково знадобиться при роботі з хворими на коронавірус. Це обладнання багаторазового використання і знадобиться нам після епідемії. Нам не вистачає зараз всього – засобів індивідуального захисту, медикаментів, апаратів штучної вентиляції легень. Зараз нам виділили кошти, але купити щось зараз дуже складно. Ми над цим працюємо. Все це потрібно для нашої роботи і для порятунку людей", – зазначив головний лікар Юрій Гульченко.

"Ми отримали обладнання, яке буде передане в інтенсивну терапію нашої лікарні для того, щоб можна було своєчасно надати допомогу хворому і визначити його стан. Це лікувально-діагностичне обладнання, яке необхідне завжди в будь-якій кількості. Звісно, ще потрібні засоби індивідуального захисту, обладнання, медикаменти, якими можна буде надавати допомогу", – зауважив лікар-реаніматор Артем Каракаш.

Олексій Гончаренко наголосив, що уряд Зеленського, на жаль, провалив підготовку до епідемії.

"Влада абсолютно не готова до епідемії і повністю проспала перші місяці, коли епідемія почала крокувати по світу. В січні можна було ще багато чого зробити. Але ані в січні, ані в лютому нічого зроблено не було. Сьогодні не забезпечені наші лікарі необхідним обладнанням і засобами захисту. Сьогодні повторюється 2014 рік, коли люди хто скільки міг збирали на армію, сьогодні так люди, бізнес, небайдужі громадяни збирають все можливе для того, щоб відбудувати охорону здоров'я і щоб вона змогла впоратися з тим викликом, який кидає нам пандемія коронавірусу", – зазначив Гончаренко.

Нагадаємо, "Фонд Порошенка" передав партію реанімаційного медичного обладнання у Львівський обласний госпіталь та міську клінічну лікарню № 21 у Дніпрі. Фонд профінансував відновлення 10 апаратів штучної вентиляції легень на прохання Київської міської клінічної лікарні швидкої допомоги. Марина Порошенко під час зустрічі з лікарями повідомила, що поставки нового медичного обладнання дуже ускладнені, оскільки коронавірус охопив практично всі країни світу і попит на медапаратуру дуже високий.

У пресслужбі партії повідомляють, що найближчими днями ще кілька партій обладнання від "Фонду Порошенка" надійдуть в медичні установи.

Попередній матеріал
Сам захотів перевіритися: в аеропорту "Бориспіль" зафіксували новий випадок COVID-19
Наступний матеріал
Верховна Рада перенесла позачергове засідання – ЗМІ
Loading...