Передані Фондом Порошенка апарати штучної вентиляції легень у Київській міській лікарні швидкої допомоги
Передані Фондом Порошенка апарати штучної вентиляції легень у Київській міській лікарні швидкої допомоги eurosolidarity.org

Передані Фондом Порошенка апарати штучної вентиляції легень запрацювали в одній з київських лікарень

Читайте по-русски
Щоби владнати ситуацію, яка склалася у світі і в Україні через коронавірус, свідомі громадяни, професійні лікарі, відповідальний бізнес і благодійні фонди мають об'єднати свої зусилля, зазначила Марина Порошенко

Дружина п'ятого Президента України, лідера партії "Європейська солідарність" Петра Порошенка Марина передала Київській міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги перші два апарати штучної вентиляції легень, які вже працюють у відділенні інтенсивної терапії. Про це повідомила прес-служба партії "Європейська солідарність".

"Зважаючи на ту ситуацію, яка виникла в Україні і по всьому світу із поширенням коронавірусу, до нас звернувся головний лікар Київської міської клінічної лікарні швидкої допомоги з проханням відновити ті апарати штучної вентиляції легень, які в них були, але вони не працювали", – розповіла Марина Порошенко.

"Розуміючи ситуацію, ми не могли відмовити, і Фонд Порошенка оплатив відновлення десятьох апаратів штучної вентиляції легень. Сьогодні два апарати вже відновлені, ми їх бачили у відділені інтенсивної терапії", – зазначила дружина п'ятого Президента України.

Вона додала: "Решта вісім апаратів будуть відновлені і передані у відділення вже найближчого тижня".

Передані Фондом Порошенка апарати штучної вентиляції легень у Київській міській лікарні швидкої допомоги
Передані Фондом Порошенка апарати штучної вентиляції легень у Київській міській лікарні швидкої допомогиeurosolidarity.org

Марина Порошенко пояснила: особливість коронавірусу COVID-19 у тому, що він дуже швидко вражає легені, через це в людини виникає легенева недостатність. І без того, щоб підключити пацієнта до апарату штучної вентиляції легень, допомогти йому неможливо.

"Розуміючи таку ситуацію і виклики, які зараз стоять і перед суспільством, і перед країною, ми маємо об'єднати всі свої зусилля – і свідомі громадяни, і професійні лікарі, і відповідальний бізнес, благодійні фонди – для того, щоб усім разом владнати ситуацію, яка зараз склалася у світі і в Україні", – наголосила вона.

Марина Порошенко також розповіла, що Фонд займався питанням щодо купівлі нових апаратів, але нині на українському ринку їх немає, а на замовлення і поставку в Україну піде не менш як один-два місяці.

Передані Фондом Порошенка апарати штучної вентиляції легень у Київській міській лікарні швидкої допомоги
Передані Фондом Порошенка апарати штучної вентиляції легень у Київській міській лікарні швидкої допомогиeurosolidarity.org

Нагадаємо, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко повідомив, що в 11 лабораторіях є тести для виявлення коронавірусу.

Попередній матеріал
Гончаренка і Федину вважають "двома головними терористами": чим вони не догодили Зеленському
Наступний матеріал
НБУ заборонив українським банкам вводити будь-які обмеження за депозитами – подробиці
Loading...

Для виявлення коронавірусу 11 лабораторій мають тести – Ляшко

"Фонд Порошенка" профінансував відновлення апаратів штучної вентиляції легень у Київській лікарні

"Слуги народу" пропонують вивести закупівлю медобладнання із системи ProZorro – подробиці

У Києві на станції метро "Золоті ворота" помер чоловік – подробиці

"Бігають дані, а не люди": в Україні запрацювала нацсистема електронної взаємодії між держорганами "Трембіта"

У чотири механічних руки: як у Вінниці пацієнтів оперує перший робот-хірург da Vinci