.
. Дзвін

"Слуги народу" пропонують вивести закупівлю медобладнання із системи ProZorro – подробиці

  Читайте по-русски
  З'явилася загроза повернення до ручного керування економіки на заміну ринковим процесам, вважає Загребельська

  Нардеп від "Слуги народу" на засіданні робочої групи в Комітеті з питань фінансів, податкової та митної політики запропонував вивести з системи ProZorro закупівлі складного медичного обладнання лікарнями і надати лікарням можливість закуповувати таке обладнання за прямими договорами з представниками виробників.

  Про це на своїй сторінці в мережі Facebook повідомила колишня держуповноважена Антимонопольного комітету України Агія Загребельська.

  Вона зазначає, що на фоні цього з'явилася загроза повернення до ручного керування економіки на заміну ринковим процесам.

  "Варто звернути увагу на загрозу прихованого запровадження державного цінового регулювання на конкурентних ринках. Адже найбільшим покупцем, наприклад, медичного обладнання досі виступає держава. А значить запровадження державного регулювання "індикатив + маржа" – це знов повернення до ручного керування економіки на заміну ринковим процесам, коли держава централізовано вирішуватиме, скільки коштує те чи інше медичне обладнання та яку маржу може отримати його продавець", – написала Загребельська.

  "Сподіваюся, що далі дискусій такі ідеї не дійдуть. Адже шлях подолання проблем на конкурентних ринках ціновим або іншим ручним керуванням ними з боку держави – це розв'язання однієї проблеми за рахунок створення десятка нових", – додала вона.

  Нагадаємо, представники "Слуги народу" здійняли крики та скандували "ганьба" дівчині-госпітальєру, яка виступала у Верховній Раді. Перед тим вона висловила обурення поведінкою президента Зеленського у Золотому-4.

  Попередній матеріал
  НАТО рішуче засуджує незаконну анексію Криму та підтримує санкції проти Росії – заява
  Наступний матеріал
  Нічні морози сягнуть -6°С: Україну чекають погодні гойдалки
  Loading...