Чиновники МОЗ
Чиновники МОЗ 5 канал

Епідемія коронавірусу: МОЗ закупить респіратори, костюми захисту та медобладнання

Читайте по-русски
Працюють із Держрезервом та вже провели переговори із виробниками захисних масок, їх попросили забезпечити тримісячну потребу

У зв'язку із загрозою вірусу Ковід-19 у Міністерстві охорони здоров'я готуються до закупівель респіраторів, костюмів біологічного захисту та медичного обладнання.

Працюють із Держрезервом та вже провели переговори із виробниками захисних масок, їх попросили забезпечити тримісячну потребу.

"Ми провели кілька раундів оцінки потреби в засобах індивідуального захисту та медичних виробів для певних закладів. Наразі в МОЗ затверджують нову методику для того, щоб забезпечити місячний і тримісячний запас засобів індивідуального захисту. Ми працюємо з Держрезервом. Паралельно МОЗ формує пропозицію про придбання додаткового обладнання на випадок необхідності. Це респіратори, костюми біологічного захисту, апарати для штучної вентиляції легенів та інше обладнання", – повідомив заступник голови МОЗ Віктор Ляшко.

Також МОЗ посилює бригаду медиків в аеропортах. Наприклад, в аеропорту "Бориспіль" працюватиме дві бригади екстреної допомоги, які у разі підозри на зараження відвозитимуть хворих до інфекційного стаціонару. 

Нагадуємо, майже 15 тисяч нових випадків захворювання на коронавірус зафіксували за минулу добу. Інфікованих уже більш ніж 60 тисяч у 28 країнах світу. Від недуги загинули 1300 осіб.

 

Попередній матеріал
Профілактична акція "Увага, спецсигнали!": пресбрифінг з подробицями від патрульної поліції – відео
Наступний матеріал
ЗМІ оприлюднили підтвердження, що перший заступник голови ДБР був адвокатом Януковича
Loading...

Епідпоріг перевищено на більш ніж 55% – МОЗ про сезон грипу та ГРВІ в Україні

Уляна Супрун назвала головну помилку своєї команди

Прибулих з китайської провінції Хубей в Україні будуть ізолювати на 14 днів

Близько 50 українців планують евакуювати із зараженої коронавірусом провінції Хубей – МОЗ

Останні дані про коронавірус: в Україні – жодного хворого

Українці зможуть за державний кошт лікувати деякі види раку за кордоном – МОЗ