Коронавірус
Коронавірус Depositphotos

Прибулих з китайської провінції Хубей в Україні будуть ізолювати на 14 днів

  Читайте по-русски
  Відповідне розпорядження видав Кабінет Міністрів

  Кабінет Міністрів встановив тимчасові обмеження для евакуйованих до України з китайської провінції Хубей – через поширення коронавірусу 2019-nCoV. Про це мовиться у повідомленні прес-служби МОЗ.

  У Міністерстві охорони здоров'я наголосили, що усіх прибулих з Хубея будуть відправляти в ізоляцію на 14 днів "у визначені заклади".

  "Зазначене розпорядження КМУ встановлює тимчасові обмеження та особливі умови для в'їзду в Україну осіб, які перебували в провінції Хубей Китайської Народної Республіки, шляхом їх ізоляції протягом 14 днів у визначенні Міністерством охорони здоров'я установи", – йдеться у розпорядженні.

  Станом на 8 лютого 2020 року в світі було лабораторно підтверджено 34 тис. 909 випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої уханьським коронавірусом. З них 724 – закінчились смертю. У китайський провінції Хубей був зафіксований 71% усіх випадків інфікування.

  Нагадаємо, напередодні очільниця МОЗ Зоряна Скалецька заявила, що після евакуації з китайського міста Ухань українців "спробують ізолювати".

  Попередній матеріал
  Майже мільйон: застосунок "Дія" б'є рекорди завантажень
  Наступний матеріал
  Масштабна ДТП з українцями в Угорщині: двоє загиблих та сім потерпілих
  Loading...