Фонд Порошенка привіз обладнання в госпіталь
Фонд Порошенка привіз обладнання в госпіталь eurosolidarity.org

"Фонд Порошенка" придбав реанімаційне обладнання та медичну апаратуру для Львівського госпіталю

Читайте по-русски
Найближчими днями кілька партій обладнання будуть передані в медичні установи в інших областях України

"Фонд Порошенка" передав партію реанімаційного обладнання та медичної апаратури у Львівський обласний госпіталь. У переліку, зокрема, аспіратори, монітори пацієнта, пульсоксиметри, шприцові помпи, ларингоскопи та інше обладнання, яке було придбане на запит медиків і необхідне при лікуванні пацієнтів з ускладненнями коронавірусної хвороби. 

Фонд Порошенка привіз обладнання в госпіталь
Фонд Порошенка привіз обладнання в госпітальeurosolidarity.org

За словами заступника генерального директора госпіталю Романа Середича, медзаклад є установою першої лінії. Тобто у разі, коли спеціалізована інфекційна лікарня Львова не буде справлятися через сплеск захворюваності, пацієнтів будуть розміщувати в госпіталі. Тож обладнання для діагностики та інтенсивної терапії вкрай необхідне.

"Хочу подякувати нашим друзям, можна сказати, тому що ми вже пліч-о-пліч зустрічаємо виклик не вперше. Зараз, на жаль, людство і, зокрема, наша Львівщина стикається з проблемою хворих на коронавірусну інфекцію. Дякуючи волонтерам, депутатам ми отримуємо найнеобхідніше. Усе, що привезли сьогодні, це дуже добре обладнання для надання медичної допомоги хворим", – наголосив представник медустанови.

Фонд Порошенка привіз обладнання в госпіталь
Фонд Порошенка привіз обладнання в госпітальeurosolidarity.org

 

"Це великий перелік медичного обладнання, яке ми привезли від фонду Петра Порошенка на Львівщину. Так само ми будемо надавати допомогу іншим лікарням. Ми стикнулися з тим, що в лікарнях по всій Україні дуже часто немає елементарного: у лікарів немає елементарних масок чи одноразових халатів. Тому я хочу подякувати "Фонду Порошенк"а за таку допомогу і звернути увагу всіх благодійників – до кого ви б не належали, які б політичні сили не представляли, які б бізнесові кола не представляли. Україна постає перед викликом, і всі ми маємо бути сильнішими, ніж інколи буває наша держава. Так було в 14 році, коли почалася агресія, так відбувається зараз. Коли ми разом – ми можемо перемогти і агресора, і будь-який вірус", – наголосив народний депутат Микола Княжицький. 

Фонд Порошенка привіз обладнання в госпіталь
Фонд Порошенка привіз обладнання в госпітальeurosolidarity.org

Львівський обласний госпіталь інвалідів війн та репресованих ім. Ю. Липи – це основний медзаклад області, у якому надається спеціалізована медична допомога інвалідам та ветеранам війн. З 2014 р. госпіталь став центром медичної, психологічної та фізичної реабілітації учасників антитерористичної операції, у ньому функціонує електронний Реєстр демобілізованих учасників АТО області.

Нагадаємо, днями Київська міська клінічна лікарня швидкої допомоги отримала 10 апаратів штучної вентиляції легенів, які були повністю відновлені коштом "Фонду Порошенка". Як зазначила Марина Порошенко під час передачі обладнання, закупівля нових апаратів через пандемію у світі суттєво ускладнена і займає не менше двох місяців. Лікарня звернулася до "Фонду Порошенка" із проханням профінансувати оперативне відновлення наявного обладнання, яке тепер повністю готове для проведення інтенсивної терапії хворим на коронавірус. 

Сьогодні партію обладнання від Фонду Порошенка отримає також Міська клінічна лікарня № 21 у Дніпрі. А найближчими днями кілька партій обладнання будуть передані в медичні установи в інших областях України.  

 

Попередній матеріал
У Чернівецькій області 13 нових випадків зараження коронавірусом
Наступний матеріал
Кличко розповів, за яких умов Київ закриють на в'їзд і виїзд
Loading...

Допомога сім’ям жертв катастрофи літака МАУ: прес-конференція благодійного фонду "Безпечне небо"

Рекордні 40 тисяч вареників для українських військових наліпили на Тернопільщині

Українські зірки влаштували благодійний концерт, щоб врятувати будинок Леонтовича

У Черкасах відкрили вакансію обіймача котів: чекають усіх охочих – сюжет

Телемарафон між Україною та Литвою: що розповідали за лаштунками в студії "5-го каналу" – сюжет

"Лінія фронту за нашу свободу": Грибаускайте звернулася до українського і литовського народів