zn.ua

Найбільша в Україні сонячна електростанція введена в експлуатацію

Потужність першої черги – 11 МВт, загальна потужність після завершення будівництва становитиме 50 МВт

У місті Токмак Запорізької області ввели в експлуатацію першу чергу найбільшої в Україні сонячної електростанції Тоkmak Solar Energy. Про це повідомила прес-служба компанії, передає агентство "Інтерфакс-Україна".

Потужність першої черги – 11 МВт, загальна потужність після завершення будівництва становитиме 50 МВт. Перша черга сонячної електростанції вже підключена до Єдиної енергосистеми України. Повне завершення будівництва заплановане на грудень цього року. Після завершення будівництва електростанція зможе забезпечувати електроенергією шість районів Запорізької області, в тому числі й курорти на узбережжі Азовського моря.

"Завдяки роботі СЕС Тоkmak Solar Energy економія викидів СО2 в атмосферу становитиме близько 24 тис. тонн на рік що дорівнює кількості викидів в атмосферу близько 15 тис. автомобілів", – наголосив голова наглядової ради Токмак Солар Енерджі Олександр Репкін.

У свою чергу, інвесторами проекту виступилa інвестиційна компанія Astra Capital Group у партнерстві з державним Укргазбанком.

Довідка: компанія Токмак Солар Енерджі була створена 9 червня 2011 року. Основний вид діяльності компанії – перетворення енергії сонячного випромінювання на електроенергію. У грудні 2012 року компанія ввела в експлуатацію сонячну електростанцію потужністю 10 МВт в с. Новому, Токмацького району, Запорізької області. Електростанція розташована на території площею 32 га.

Попередній матеріал
"Приватбанк" повертатиме tax free з покупок в Європі через мобільний додаток
Наступний матеріал
Стало відомо, яке західноукраїнське місто отримало найвищу відзнаку ПАРЄ
Loading...

Україна, Грузія та НАТО обговорили питання безпеки в Чорноморському регіоні

Україна закликає Гаагу виконати судові повноваження у справі "Україна проти РФ"

ПАРЄ визнала окупацію ОРДЛО Російською Федерацією

Вибух на Запоріжжі: постраждав голова селищної ради

Хакери "зламали" сайт Міненерго, вимагають біткоїнів

"Майбутнє української науки": якими винаходами школярі вражали журі МАН