Сайт Міненерго зламали

Хакери "зламали" сайт Міненерго, вимагають біткоїнів

Зловмисники погрожують видалити всі файли на веб-сторінці, якщо їхні вимоги не виконають

Сайт українського Міністерства енергетики та вугільної промисловості "зламали" хакери. Тепер вимагають біткоїнів, аби відновити його роботу.

Як зазначається у повідомленні на сайті, зловмисники погрожують видалити всі файли на веб-сторінці, якщо їхні вимоги не виконають. Навіть встановили зворотній відлік. 

"Ваші важливі файли з веб-сайту зашифровані. Багато ваших файлів більше недоступні, адже вони були зашифровані. Можливо, ви зайняті пошуком способів відновити ваші файли, але не витрачайте часу! Ніхто не зможе розшифрувати ваші файли без нашого особливого сервісу", – йдеться в повідомленні від зловмисників.

Хакери заявляють: якщо впродовж дев'яти годин їм не сплатять одну десяту одного біткоїна, увесь сайт буде стерто. Згідно з поточним курсом – це приблизно 23 тисячі гривень.

В самому Міненерго "5 каналу" ситуацію пообіцяли прокоментувати згодом. Водночас, в департаменті кіберполіції Національної поліції зауважили, що поки не отримували звернень від міністерства стосовно зламу сторінки, але готові сприяти для поновлення роботи урядового сайту.

Сайт Міненерго зламали

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Хакери викрали 10 мільйонів з банківських карток

Хакерське угруповання
/
Хакерське угруповання
/
Хакерське угруповання
/
Хакерське угруповання
/
Хакерське угруповання
/
Хакерське угруповання
/
Хакерське угруповання
/

Попередній матеріал
Новий директор: стало відомо, хто очолить NASA
Наступний матеріал
"Нічого складного і синоптично небезпечного": синоптик розповіла, якою буде погода на травневі свята