Доктор Євген Комаровський
Доктор Євген Комаровський 5 канал

"На нього є компромат": лікар Комаровський розповів, чому Зеленський відмовився від проведення реформ

  Читайте по-русски
  На його думку, офіс Зеленського займається невластивими для себе функціями

  Український педіатр Євген Комаровський в інтерв'ю інтернет-виданню "ГОРДОН" розповів, що президент Володимир Зеленський не реалізує обіцяних реформ тільки тому, що в когось на нього є компрометувальний матеріал.

  "Володимир Олександрович поводиться так не тому, що йому так хочеться поводитися, а тому що в когось у руках кощієве яйце", – сказав Комаровський.

  Журналістка перепитала, який саме може бути компромат на Зеленського, котрий до обрання на посаду президента не займався політикою і не був на державній службі.

  "Ти не знаєш, і я не знаю", – сказав Комаровський і припустив, що такий компромат може бути у спецслужб, наприклад у Служби безпеки України.

  Журналістка заперечила, що СБУ підконтрольна президенту – відомство очолює друг Зеленського Іван Баканов.

  "Я не готовий ці теми обговорювати – я не знаю. Але просто це – єдина логічна будова, як я можу пояснити метаморфози, які сталися із (Зеленським – ред.). Інакше я пояснити це не можу. Мої уявлення про логіку і здоровий глузд далі цього пояснення (не заходять). Тому що (складно) уявити собі, що людина, яка готова була справді міняти країну, (добровільно) зберегла в цій країні все, що її руйнує, – тотальну корупцію скрізь, де тільки можна, медицину жебрацьку, постійне вливання грошей у дебільну пропаганду тощо... Це ж жах, я взагалі цього не розумію", – зазначив лікар.

  Комаровський розповів, що не спілкується зараз із Зеленським, востаннє вони розмовляли перед парламентськими виборами 2019 року.

  "Ні, звичайно, як ми можемо спілкуватися? Я там, схоже, уже... Там уже хтось щось накапав, як зазвичай. Мені так здається. Там поруч із президентом є люди, які розповідають, хто гарний, а хто поганий. А оскільки я там усе одно не вжився б, то слава богу, що мене там поряд немає", – сказав лікар.

  На його думку, офіс Зеленського займається невластивими для себе функціями.

  "Завдання Адміністрації Президента – країну презентувати у світі, ну вже не дороги, вибачте, не будівництво заводів із кисневими концентраторами. Якщо Адміністрація Президента займається закупівлями і будівництвом – вибачайте... Це жодного стосунку до президента не має. Багато хто говорить, що країні потрібно відмовитися від посади президента, але моє особисте переконання – вивести країну з глухого кута може тільки сильний лідер із сильними повноваженнями. Якби в нас з'явився президент, який може дати всім, кому треба, по мізках, усім показати їхнє місце й особистим прикладом показати, як треба працювати заради країни від ранку до ночі, навчився комунікувати з людьми, пояснювати свої дії (то ситуація у країні змінилася б). Потрібна саме сильна президентська вертикаль", – переконаний Комаровський.

  Нагадаємо, 9 січня міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що китайська сторона сама обрала "Лекхім" фірмою-посередником. Проте в ГО "Пацієнти України" заявили, що міністр блокує укладання угод на постачання вакцини іншим українським компаніям. Окрім цього, очільник ДП "Медзакупівлі" Арсен Жумаділов закинув Степанову, що Україна переплатить за китайську вакцину щонайменше $1.

  Попередній матеріал
  Бойовики гатили по українських позиціях поблизу Павлополя, Авдіївки та Красногорівки
  Наступний матеріал
  Зустріч Зеленського та Санду пройде без журналістів – в ОП обіцяють онлайн-трансляцію
  Loading...

  "Розповідав про "посадки" – і сам став тим, кого треба посадити" – агент НАБУ про Зеленського

  "Це виглядало цинічно": експерти прокоментували участь дітей у новорічному привітанні Зеленського

  Якщо КСУ відмовиться відстороняти Тупицького – суддям загрожує кримінальна відповідальність

  Голова КСУ залишається відстороненим від виконання обов'язків судді – представник президента

  Зеленський за день до Нового року розбагатів майже на 4,6 млн грн

  КСУ видав нову заяву щодо указу Зеленського про відсторонення Тупицького