Дмитро Кулеба
Дмитро Кулеба 5 канал

МЗС допоможе МОЗ подолати "труднощі перекладу" географічних назв – Кулеба

Читайте по-русски
У переліку 214 країн, де зазначена кількість хворих на коронавірус у світі, з перекладом декількох назв міністерство помилилося

Міністерство закордонних справ допомагатиме своїм колегам з Міністерства охорони здоров'я правильно перекладати географічні назви. Про це повідомив чільник зовнішньополітичного відомства Дмитро Кулеба, коментуючи запитання "5 каналу" про помилки на урядових інформаційних ресурсах.

Йдеться про документ, де зазначена кількість хворих на коронавірус у світі. У переліку 214 країн, з перекладом кількох назв МОЗ помилився.

Зокрема, у переліку зазначили Західну Сахару як окрему країну, громадянам якої дозволено приїжджати в Україну. Насправді це спірна територія. Вона ще має визначитися між незалежністю та перебуванням у складі Марокко. Дотепер європейські столиці, включно з Києвом, не визнавали незалежності Західної Сахари.

Також список МОЗ ставить під сумнів цілісність Китаю – всупереч офіційній позиції України. Бо однією з держав у документах відомства значиться "Тайвань". Тепер на сайті спірних назв немає.

"Щойно ми дізналися про ці труднощі перекладу, з якими стикаються наші колеги з МОЗ, ми одразу запропонували їм свою експертну допомогу і можливість налагодити співробітництво таким чином, щоб у подальшому такі помилки не виникали", – наголосив Кулеба.

Нагадаємо, напередодні прес-служба президента Володимира Зеленського, звітуючи про його зустріч із президентом Швейцарської Конфедерації Симонеттою Соммаругою, некоректно вказала статус закордонної гості. В ОПУ назвали її "главою держави", хоча політикиня не має такого статусу.

Попередній матеріал
У справі луцького терориста провели дві експертизи із 30 – слідчий СБУ
Наступний матеріал
Секретар РНБО прокоментував відсутність бойових втрат за 5 днів режиму "тиші" на Донбасі
Loading...

Як зшити маску зі старої шкарпетки – покрокова відеоінструкція

"ЄC" вимагає зібрати позачергову сесію Ради через погіршення ситуації з COVID-19 в країні

У Львові через COVID-19 знову закривають дитячі садки

На Львівщині Святоуспенську лавру закрили на карантин – захворіли монахи

Коронавірус у Києві: зафіксували 110 нових випадків

У Кабміні розповіли, коли розпочнеться навчальний рік у студентів