Вахтанг Кіпіані
Вахтанг Кіпіані 5 канал

Медведчук з позовом проти Кіпіані: підготовче засідання перенесли через відсутність позивача

Читайте по-русски
Не прийшли на засідання і представники Медведчука

Кум і соратник Путіна Віктор Медведчук подав до суду на журналіста Вахтанга Кіпіані. Медведчук вимагає заборонити поширення книги Кіпіані "Справа Василя Стуса". Сьогодні мало відбутися перше засідання в цій справі. Але позивач Віктор на нього не з'явився. Про таке повідомляє журналіст "5 каналу" Мирослав Солонар.

Власне, сьогодні Вахтанг Кіпіані прийшов на засідання разом зі своїми захисниками і вони повідомили пресі, що це є певним тиском з боку Медведчука. І це взагалі є певним тиском на свободу слова. 

"Це не реклама, це фактично залякування. Фактично це закривання рота всім, хто так чи інакше говорить про Медведчука критичні речі. Це ж не єдиний процес, і не перший, і не останній. Тобто дійшла черга, так би мовити. Мені з точки зору часу це не потрібно. Я так і думав, що Медведчук не прийде, але те, що не прийде адвокат позивача – це взагалі дивна ситуація", – сказав Кіпіані.

Оскільки Медведчук чи його представники на засідання суду взагалі не з'явилися, то підготовче засідання так і не розпочалося, і його перенесли на 13 грудня 2019 року на 10 ранку. 

Додамо, що Кіпіані над своєю книжкою працював близько півроку. У книжці описане і життя поета, і судовий процес над Стусом, коли його адвокатом став Віктор Медведчук. 

Як повідомляв 5.UA, 1 жовтня 2019 року Вахтанг Кіпіані у Києві презентував книгу "Справа Василя Стуса"

Попередній матеріал
Прецедент для сусідів: про що мовчать адепти "формули Штайнмаєра"
Наступний матеріал
Усім звільненим українським морякам вручили сертифікати на квартири
Loading...