Сертифікати на квартири звільненим морякам
Сертифікати на квартири звільненим морякам 5 канал

Усім звільненим українським морякам вручили сертифікати на квартири

Читайте по-русски
Нині дім добудовують, а ввести в експлуатацію планують до кінця 2019 року

Двокімнатні квартири отримали всі 24 українських моряки, які понад дев'ять місяців провели в російському полоні після захоплення в Чорному морі. Про таке інофрмує "5 канал".

Усі колишні бранці мешкатимуть в одному житловому комплексі, неподалік Одеси. Нині дім добудовують, а ввести в експлуатацію планують до кінця 2019 року. Житло придбав благодійний фонд за дорученням президента України. Площа помешкання становить близько 60 квадратних метрів. Номери та поверхи квартир під час урочистої церемонії визначили жеребкуванням. Отримати сертифікати колишні бранці приїхали цілими родинами. Для більшості з моряків – це перша власна квартира.

Звільнений військовополонений моряк з дружиною Василь та Ірина Сорока говорять: "Вона необхідна нам, як і кожному військовослужбовцю, в кого нема квартири. Поки винаймаємо житло".

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова сказала: "Це доглянуте місце, тут є дитячі майданчики, і школа, і дитячий садочок. Зараз добудовується, буде запущений в листопаді в експлуатацію великий супермаркет. І сама квартира – дві великі кімнати, два санвузли, кухня. Все прекрасно, щоб можна було продовжувати жити".

Як повідомляв 5.UA, 24 військовополонених моряки були у списках масштабного обміну ув'язненими між Україною та Росією в форматі 35 на 35. Попри рішення Міжнародного трибуналу ООН з морського права відпустити моряків без жодних умов, нині колишні військовополонені перебувають на поруках, а в Росії й досі триває так зване розслідування за сфабрикованими звинуваченнями.

Попередній матеріал
Медведчук з позовом проти Кіпіані: підготовче засідання перенесли через відсутність позивача
Наступний матеріал
Зеленський мріє увійти в історію миротворцем, але невідомо, як його розіграє РФ – Тізенгаузен
Loading...