Акція "Я не вірю у Львові
Акція "Я не вірю у Львові 5 канал

"Хто наступний?": прихильники та друзі Кузьменко, Антоненка і Дугарь зібралися на акцію у Львові – включення

Читайте по-русски
Серед учасників зо два десятки українських відомих музикантів, письменників, волонтерів та військовослужбовців

"Я не вірю". Музично-поетичний марафон на підтримку підозрюваних у причетності до вбивства журналіста Павла Шеремета влаштували у Львові в суботу, 4 січня.

Прихильники, друзі та знайомі Юлії Кузьменко, Андрія Антоненка та Яни Дугарь зібралися поблизу пам'ятника Шевченку.

Серед учасників зо два десятки українських відомих музикантів, письменників, волонтерів та військовослужбовців. Зокрема, "Козак Систем", Юрій Андрухович та Юрій Винничук.

Учасники акції час від часу скандують "Я не вірю!", "Хто наступний?" Вони вважають, що справа проти усіх трьох затриманих сфабрикована.

"Нам здалося, ця доказова база далеко не переконлива. І тому, це весь процес, для мене особисто, це безліч запитань, безліч сумнівів в тому, що саме Андрій був тим, хто організував, цей страшний злочин", - прокоментував Іван Леньо, фронтмен гурт Kozak System.

"Я хочу підтримати свою подругу. Я з перших днів як дізналася, ясно що це провокація, що Яна тут зовсім ні до чого. Я ні хвилини не сумнівалася. Януся привіт! Я обіцяла тобі помахати. Львів тебе підтримує", - наголошує Мар'яна, подруга Яни Дугарь.

"Система, як гідра свої щупальці викидає на нас вона знову діє, як багато років назад проти українців, а насправді шито білими нитками, як справедливо сказано і назва акції", - наголосила Віра Олеш учасниця акції.

Як повідомляв 5.UA, слідчий експеримент у справі вбивства Павла Шеремета правоохоронці напередодні провели вночі частково. Для цього залучили одну з підозрюваних – Юлію Кузьменко. Слідчі спробували відтворити маршрут чоловіка та жінки, яких зафільмували камери відеоспостереження поблизу місця паркування автівки Шеремета та мить кріплення вибухівки. Правоохоронці намагалися порівняти ходу Кузьменко із ходою жінки, яка заклала вибухівку під автомобіль журналіста. Щоби наблизитися до умов, у яких був скоєний злочин, підозрювану одягнули в літній одяг. Поруч із нею йшов правоохоронець, до якого вона була прикута кайданками. Адвокат другого підозрюваного Андрія Антоненка на експеримент не встиг прибути вчасно. Йому запропонували адвоката з системи безоплатної правової допомоги, проте Антоненко відмовився. Таким чином слідчі не мали змоги провести експеримент повною мірою.

Попередній матеріал
"Завжди кажу ляльці "здрастуй": на виставці у Запоріжжі "ожили" картини Далі та Шагала – сюжет
Наступний матеріал
Як потрапила за океан – таємниця: історія картини "Таємний виїзд Івана Грозного перед опричниною"
Loading...

Справа Шеремета: адвокати Дугарь подали до ДБР заяву щодо фальсифікації експертизи слідчими

Справа Шеремета: брифінг адвокатів Яни Дугарь – відео

Слідчий експеримент за участю Кузьменко: подробиці з місця подій – фото (оновлено)

Справа Шеремета: з Кузьменко проводять слідчий експеримент – адвокат назвав ці дії незаконними

Справа Шеремета: адвокати Дугарь кажуть, що мають докази фальсифікації експертизи стороною обвинувачення

Справа Шеремета: брифінг адвокатів Яни Дугарь – трансляція