Карантин
Карантин Depositphotos

Карантин в Україні продовжать до кінця липня (оновлено)

Читайте по-русски
В уряді кажуть, що зараз не бачать кращого способу боротьби з пандемією

Адаптивний карантин в Україні продовжать через погіршення ситуації з поширенням коронавірусу. Карантин триватиме до кінця липня. Про це заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль на сьогоднішньому засіданні уряду.

За словами Шмигаля, в Кабміні зараз не бачать кращого способу боротьби з пандемією, як продовжити дію обмежувальних заходів.

Оновлення:

В уряді уточнили, що продовження адаптивного карантину означає заборону на перебування в громадських приміщеннях, будівлях і транспорті без засобів індивідуального захисту. А в транспорті буде заборонено перевозити пасажирів більше, ніж місць для сидіння.

Також Кабмін оновив механізми, за якими в регіонах зі значним поширенням COVID-19 може відбуватися посилення карантину (заборона на проведення заходів, роботу транспорту та інше).

"Регіоном зі значним поширенням COVID-19 буде вважатися регіон, в якому є одна з таких ознак: завантаженість ліжок становить понад 50%; середня кількість ПЛР і ІФА-тестів становить менше ніж 24 на 100 тис. населення протягом останніх 7 днів; коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 більше ніж 11%; показник динаміки зростання випадків інфікування COVID-19 більше ніж 8 випадків 100 тис. населення", – наголошується в повідомленні.

Рішення про посилення або ослаблення обмежувальних заходів і надалі прийматимуть регіональні комісії на основі оцінки епідситуації.

Нагадаємо, 17 червня в Україні зафіксований антирекорд за добовою кількістю підтверджених випадків COVID-19 – 758 нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію, з них 43 дитини та 50 медичних працівників. Госпіталізовано в заклади охорони здоров'я 175 осіб. За добу одужали 415 осіб, померла 31 особа.

Зазначимо, що кількість інфікованих уже майже тиждень поспіль тримається на високому рівні, порівняно з минулими місяцями. У МОЗ це пояснюють тим, що суспільство легковажно почало ставитися до обмежень.

20 травня Кабінет Міністрів ухвалив рішення про перехід на адаптивну модель карантину з 22 травня до 22 червня.

Як відомо, з 12 березня в Україні діє карантин, покликаний стримати поширення коронавірусу. Від 16 березня на територію України заборонили в'їзд іноземцям (окрім тих, які мають посвідку на проживання). А з 17 березня обмежили міжнародне пасажирське авіа-, залізничне та автобусне сполучення. 27 березня Україна повністю закрила свої кордони для пасажирських перевезень. Згодом карантин декілька разів продовжували і послаблювали. Перший етап послаблення обмежувальних заходів почався 11 травня. Загалом їх п'ять. Останній був введений 15 червня. Утім, Київ та ще 10 областей досі не можуть перейти до більших послаблень.

Попередній матеріал
Напередодні ЗНО: у Львові почали тестувати освітян на COVID-19
Наступний матеріал
Мовний скандал довкола McDonald's, звіт щодо розслідування справи Гандзюк: що відбувається в Раді – включення
Loading...

В Україні з 5 червня знову послаблюють карантин – що дозволять

Засідання Кабміну під головуванням прем'єра Шмигаля – трансляція

Кабінет Міністрів дозволив працювати дитячим садочкам – подробиці

Послаблення карантину: онлайн-брифінг за підсумками засідання Кабміну

Кабмін запроваджує адаптивний карантин до 22 червня, водночас із 22 травня будуть пом'якшення

Засідання Кабміну, на якому розглядають подальше пом'якшення карантину