Маска
Маска Фото із відкритих джерел

В Івано-Франківській області посилюють карантин

Читайте по-русски
Проведення релігійних заходів із розрахунку не більше однієї особи на 10 кв. м

В Івано-Франківській області знову посилять карантинні обмеження – зокрема, закриють спортивні зали й фітнес-центри, а також заклади культури. Про це повідомляє Івано-Франківська міська рада.

За підсумками позачергового засідання Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій вирішили:

  • призупинити роботу закладів фізичної культури і спорту, спортивних залів, фітнес-центрів;
  • призупинити діяльність закладів культури, зокрема із прийманням відвідувачів за рішенням власника (органу управління), у тому числі культурних заходів за умови перебування не більше однієї особи на 5 кв. метрах площі приміщення, де проводиться захід;
  • дозволити проведення релігійних заходів із розрахунку не більше однієї особи на 10 кв. м.

Як повідомляв 5.UA, за добу 15 червня в Україні діагностували COVID-19 у 666 осіб, 275 хворих одужали, 11 осіб померли. За весь час пандемії захворіли 32 476 людей, із них 2402 дитини та 5600 медпрацівників. Загалом одужали 14 528 осіб, а летальних випадків 912.

Як повідомляв 5. UA, Кабмін готує документи, щоб можна було посилювати карантин в окремих областях

Нагадаємо, із 15 червня Україна перейшла до нового етапу пом'якшення карантину – в країні буде скасована ще низка заборон, введених для боротьби з коронавірусом. При цьому Кабмін зберіг систему адаптивного карантину – тобто ті області, які не відповідають трьом критеріям МОЗ, не зможуть скасовувати навіть попередні обмеження (відкривати ресторани тощо).

Попередній матеріал
Коронавірус у Києві: зафіксовано 28 нових випадків
Наступний матеріал
Банкам заборонили штрафувати за прострочення платежів під час карантину
Loading...