Кабінет Міністрів
Кабінет Міністрів Урядовий портал

Засідання Кабміну, на якому розглядають подальше пом'якшення карантину

  • Live
Читайте по-русски
Початок засідання о 14:00

Кабмін на чолі з прем'єр-міністром Денисом Шмигалем планує сьогодні розглянути подальше пом'якшення карантинних заходів.

Шмигаль повідомив: "Ми розглянемо питання відновлення з 22 травня роботи міського та приміського транспорту, готелів (окрім хостелів, без ресторанів та без басейнів), проведення спортивних змагань (з обмеженням до 100 осіб та без глядачів), а також проведення церковної служби (не більше 1 особи на 10 м²). Водночас уряд розгляне можливість відновлення роботи дитячих садочків та метрополітену з 25 травня, якщо це дозволятиме епідемічна ситуація. Щодо цього ми працюватимемо спільно з місцевою владою".

Як повідомляв 5.UA, з 12 березня в Україні діє карантин, покликаний стримати поширення коронавірусу. Перший етап послаблення обмежувальних заходів почався 11 травня. Після нього заплановані ще 4 етапи виходу країни з карантину. Водночас Кабмін поки що на першому етапі продовжив карантин до 22 травня. За словами прем'єр-міністра Дениса Шмигаля, найімовірніше, спираючись на дані ВООЗ, карантин можуть знову продовжити.

Додамо, що хоч карантин і продовжено офіційно до 22 травня, під час карантину вже дозволено проведення частини планових хірургічних операцій.

Попередній матеріал
"Мене затягнули в це": як Зеленський намагався пояснити, хто відповідальний за справу Шеремета та підозрюваних
Наступний матеріал
Кабмін запроваджує адаптивний карантин до 22 червня, водночас із 22 травня будуть пом'якшення
Loading...