Карантин
Карантин Depositphotos

В Україні почали діяти послаблення карантину

Читайте по-русски
Запрацюють заклади громадського харчування - на літніх майданчиках

Перший етап послаблення карантину стартував в Україні у понеділок, 11 травня.

Зокрема, запрацюють заклади громадського харчування на літніх майданчиках. Однак, відстань між столами має бути щонайменше 1,5 метри. А за одним столом – сидітимуть не більше двох людей. Дозволять відвідувати дитячі та спортивні майданчики у засобах захисту та з дотриманням санітарних вимог. Відкриються деякі непродовольчі магазини, зокрема, й ті, які розташовані у ТРЦ. При цьому робота самих розважальних центрів поки під забороною.

Крім того, відсьогодні можна записатися у салон краси, на прийом до стоматолога, нотаріуса чи адвоката, а також сходити у музей чи бібліотеку. А ще купити газету чи журнал у кіоску. Колективи театрів, концертних майданчиків та цирків також зможуть розпочати свої репетиції, але про відкриття їх для відвідувачів поки не йдеться.

Решта ж заборон поки залишатимуться щонайменше до 22 травня.

Зокрема, не працює громадський транспорт, зокрема, метрополітен. Під замком будуть кінотеатри та театри. Не працюватиме регулярне залізничне, автобусне, авіа-сполучення між містами і країнами. Зачиненими лишаються спортзали та фітнес-центри. Навчання в школах та вишах поки лише дистанційне. У парках та зонах відпочинку залишається масковий режим, люди не можуть збиратися групами більше ніж удвох та мають носити при собі документи.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів оприлюднив постанову № 343 від 4 травня щодо продовження карантину до 22 травня.

Попередній матеріал
Онлайн-брифінг Міністра охорони здоров'я Максима Степанова – трансляція
Наступний матеріал
Найважче – коли не вдається врятувати: як працюють українські медики, які борються з COVID-19
Loading...