Карантин
Карантин Depositphotos

В Україні з 5 червня знову послаблюють карантин – що дозволять

  Читайте по-русски
  Кабмін ухвалив рішення про чергове послаблення обмежень уже найближчими днями

  В Україні з 5 червня почнуть діяти нові послаблення карантинних обмежень. Відповідне рішення на сьогоднішньому засіданні ухвалив Кабінет Міністрів. Про це повідомив прем'єр Денис Шмигаль у своєму Telegram.

  За його інформацією, рішення передбачає дозвіл:

  • з 5 червня роботи закладів громадського харчування, зокрема приймання відвідувачів у приміщеннях за умови дотримання протиепідемічних заходів;
  • з 5 червня особам, старших за 60 років, не дотримуватися зобов'язання щодо самоізоляції;
  • проведення релігійних заходів у приміщенні за умови перебування не більше 1 особи на 1,5 м²;
  • проведення акредитації освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, у віддаленому режимі, а також ухвалення рішення про умовну акредитацію освітніх програм без проведення або з частковим проведенням акредитаційної експертизи до 1 вересня 2020 року.

  Прем'єр також нагадав про рішення щодо відновлення авіасполучення:

  • внутрішнього з 5 червня та міжнародного – з 15-го;
  • за кордон рейси відбуватимуться до тих країн, які відкрили аеропорти для України.

  "Здійснення перевезень пасажирів легковими автомобілями дозволятиметься в кількості до 5 осіб включно з водієм (без урахування дітей віком до 14 років). У разі невідповідності епідемічної ситуації в регіоні показникам для послаблення заходів протягом трьох днів поспіль, регіональна комісія ТЕБ і НС зобов'язана зібратися позачергово та скасувати послаблення деяких карантинних обмежень", – розповів глава уряду.

  Як повідомляв 5.UA, 20 травня Кабінет Міністрів ухвалив рішення про перехід на адаптивну модель карантину з 22 травня до 22 червня.

  Нагадаємо, з 12 березня в Україні діє карантин, покликаний стримати поширення коронавірусу. Від 16 березня на територію України заборонили в'їзд іноземців (окрім тих, які мають посвідку на проживання). А з 17 березня обмежили міжнародне пасажирське авіа-, залізничне та автобусне сполучення. 27 березня Україна повністю закрила свої кордони для пасажирських перевезень. Згодом карантин декілька разів продовжували і послаблювали. Перший етап послаблення обмежувальних заходів почався 11 травня. За останніми даними, карантин в Україні триватиме до 22 червня. В уряді оприлюднили 5 етапів виходу з карантину. 

  Попередній матеріал
  Шмигаль назвав дату, коли повноцінно запрацюють кафе і ресторани
  Наступний матеріал
  У світі розробляють 133 вакцини проти COVID-19 – ВООЗ
  Loading...