Олексій Гончаренко
Олексій Гончаренко politeka.net

Гончаренко в ПАРЄ: Для Росії було дуже болючим питання втрати Педро Аграмунта

В ексклюзивному коментрі журналістам "5 каналу" народний депутат Олексій Гончаренко розповів про втрати РФ та перемоги України у ПАРЄ

За словами народного депутата Олексія Гончаренка, для Росії було дуже болючим питання втрати Педро Аграмунта.

"Це їхній Педро, який був тут на чолі, і безумовно це був один із їхніх ключових агентів, і втрата Аграмунта була для них великою проблемою. Тому зараз вони використовують усі інші важелі для того, щоб якось вплинути на ситуацію. І вже виходять на світло люди, які раніше так відкрито не проявляли свою позицію, наприклад, Генеральний секретар Ради Європи, який зараз вмовляє делегації та політичні групи повертати Росію, та інші лобісти", – розповів Гончаренко та додав, що українська сторона продемонструвала свою здатність відстоювати власні інтереси і буде рухатися так і надалі.

"Українська делегація довела вже неодноразово, що вона здатна боротися з цим. Хочу нагадати, що ПАРЄ першою наклала санкції на Росію після початку подій у 2014 році. В минулому році по поправці, в якій я був першим автором і мав честь її відстоювати на засіданні, Росія була визнана агресором. Ми продемонстрували, що ми здатні захищати українські національні інтереси і ми будемо рухатися так і далі. І безумовно, легко нам тут не буде, але, повірте мені, проросійським лобістам тут набагато важче", – додав Гончаренко.

Як повідомляв 5.UA, Президент України Петро Порошенко виступив на засіданні ПАРЄ й прокоментував слова президента Чехії Земана про "продаж" Криму.

Попередній матеріал
Южаніна про "євробляхерів": "Ми не можемо проводити акцію для тих людей, що скористалися прогалинами і порушили законодавство"
Наступний матеріал
Пенсійні зміни – в дії: настрої та оновлений споживчий кошик пільговиків
Loading...

Аграмунт капут: В ПАРЄ за його відставку голосуватимуть на сесії 9-13 жовтня

Ефект бумеранга: Зеркаль назвала основний прорахунок Аграмунта і Кремля

Експерт: Політична кар'єра голови ПАРЄ Аграмунта зазнає краху, але це не головне