cpf.az

Ефект бумеранга: Зеркаль назвала основний прорахунок Аграмунта і Кремля

В ефірі "5 каналу" у програмі "Час. Підсумки дня" заступник міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль прокоментувала імпічмент голові ПАРЄ

"Розв'язка має бути до осені. Я думаю, що вона буде до вересня, можливо у вересні. Треба голосування, треба, щоб проголосувало дві третини. У будь-якому випадку, це наступна сесія. Це суто регламентський затик, оскільки вже всім зрозуміло, що він не може керувати, що йому висунуто вотум недовіри і залишилось просто питання голосування", - зазначила дипломат.

"Що стосується Аграмунта, то це була помилка. І це була помилка як його, так і керівництва Європейської народної партії, яка фактично не контролювала його поведінку поза межами Парламентської асамблеї. А зважаючи на те, що Європейська народна партія є ключовою у Європейському союзі, то це певна вада в репутації, думаю", - наголосила вона.

"Його політична кар'єра вже закінчилась, а гроші він отримав. Ми не можемо про це стверджувати, але це було б дивно, якби не було правдою. Крім того, тут немає тільки негативу, тут є й позитив. Оскільки протягом тих дискусій, які відбувалися у Страсбурзі стало зрозуміло, хто фінансував, стало зрозуміло з його розповідей, що відбувається в Сирії, що він там побачив. Тобто вони розраховували на один ефект, а прийшов бумеранг", - додала Зеркаль.

Повну версію розмови з Оленою Зеркаль дивіться у відео:

Попередній матеріал
До мрії на хендбайку: як українець встановлює Світовий рекорд з триатлону
Наступний матеріал
Небезпека терактів у Маріуполі: поліцію Донеччини перевели на посилений режим служби

Чи вдасться президенту Макрону реанімувати Нормандський формат – "Час. Підсумки дня"

Логвинський розповів, коли одіозному чільнику ПАРЄ можуть оголосити імпічмент

ЄНП проголосувала за недовіру скандальному голові ПАРЄ Аграмунту

Чи вдасться відправити у відставку одіозного Педро Аграмунта – інтерв’ю віце-президента ПАРЄ Георгія Логвинського

"Невдахи-розвідники": як бійці АТО захопили в полон російських найманців

Чи варто Україні сподіватися на план Макрона – "Час. Підсумки дня"