"Рекордсмен" Олег Іваненко
"Рекордсмен" Олег Іваненко 5.ua

До мрії на хендбайку: як українець встановлює Світовий рекорд з триатлону

Уже завтра на Олега чекає "найважчий етап" - останні 40 кілометрів на закритому стадіоні

Українець Олег Іваненко у ці хвилини намагається встановити Світовий рекорд з триатлону - 228 кілометрів на хендбайку. У чоловіка не працює спина, ноги та не рухаються пальці, тому всі етапи він долає за допомогою м'язів рук. Нині спортсмен зупинився неподалік населеного пункту Кіпті, передає кореспондент "5 каналу". 

Як стало відомо, за вівторок Олег вже подолав більше 95 кілометрів, залишилось ще трохи менше 90 кілометрів. Сам він - паралімпійський рекордсмен світу з плавання. Тепер долає автошляхи України.

Спортсмен каже, що настрій у нього бадьорий. "Повертаємося, десь близько 4-5 ранку будемо в Києві, чекайте! Дорога назад має бути удвічі коротша. Звичайно, що назад дорога буде краща", - зазначає усміхнений Олег Іваненко.

На шляху до рекорду українець вже зробив одну зупинку у Кіпті, аби підкріпитися. Зауважимо, що такі "піт-стопи" не заборонені правилами. Також через сильну спеку він зупинився перед річкою, скупався і підбадьорився.

Уже завтра на Олега чекає "найважчий етап" – після проходження 198 кілометрів, він має ще близько 40 кілометрів проїхати на закритому стадіоні.

Стан Олега постійно контролюють медики, за ним їде карета швидкої. Наразі добре видно, що чоловік готувався до встановлення рекорду заздалегідь. "Усе поруч, усе робиться на ходу, без зупинки – п'ється, поливається, масажується. Все робиться без зупинки", - наголошують очевидці.

То як встановлюється такий надскладний рекорд - дивіться у сюжеті:

Попередній матеріал
"Невдахи-розвідники": як бійці АТО захопили в полон російських найманців
Наступний матеріал
Ефект бумеранга: Зеркаль назвала основний прорахунок Аграмунта і Кремля
Loading...