Жіноча збірна України з баскетболу
5.ua

"Можна пишатися": українки привезли з Франції бронзу Чемпіонату світу з баскетболу

Спортсменки обіцяють наступного разу повернутися із золотом

Жіноча збірна України привезла із французького Нанту до Києва бронзову медаль та третє місце у Чемпіонаті світу з баскетболу 3х3. В аеропорту із жовто-блакитними прапорами та стрічками їх зустрічали колеги, друзі та представники Національного олімпійського комітету, передає "5 канал".

Баскетболістки розповідають, що через складну гру та надто малу підготовку шанси потрапити у фінальний раунд були замалі. Однак, своїм третім місцем дівчата задоволені. Вони переконані, що це досить непоганий результат для України.

"Те, що дівчата показали характер; те що дівчата показали справжній бойовий дух, - це насправді, і це всі побачили. Цим можна пишатися", - каже віце-президент НОК Ігор Гоцул.

Дівчата ж переконують, що наступного разу привезуть до України золото чемпіонату.

"Ми задоволені, що  поїхали на цей чемпіонат світу, що на максимум виклалися і це принесло нам результат. Ми будемо намагатися всі помилки виправити, і йти впевнено до 1-го місця", - зазначає баскетболістка Христина Філевич.

Нагадаємо, минулого тижня у запеклому поєдинку українки обіграли на два очки команду Голландії, однак поступилися збірній Угорщини із рахунком 15:13. На щастя, переможними для нашої збірної стали два кидка м'яча за 5 секунд до кінця основного часу, які в результаті допомогли вибороти дівчатам третє місце.

Прес-конференція: "Відзначення Дня кримськотатарського національного прапора" - відео
Суд у справі Януковича: чому засідання укотре перенесли