Українська збірна з баскетболу здобула 'бронзу' на чемпіонаті світу
Українська збірна з баскетболу здобула "бронзу" на чемпіонаті світу
fbu.ua

Жіноча збірна з баскетболу завоювала "бронзу" на чемпіонаті світу

Українська збірна у матчі за третє місце отримала перемогу над командою Нідерландів

Жіноча збірна України перемогла команду Нідерландів у матчі за 3 місце на чемпіонаті світу з баскетболу 3х3 – 15:13.

Практично одразу після дивного півфіналу проти Угорщини наші дівчата вийшли на матч за 3 місце проти Нідерландів. Свіжіші суперниці відкрили рахунок та українки нав’язали боротьбу, зрівняли рахунок та вийшли вперед.

Після половини матчу українки були попереду – 7:6. Однак суперниці швидко зрівняли рахунок. Після 7 хвилин гри перевага України все ще була мінімальною – 10:9. І знову Зарицька не реалізувала штрафний. Натомість суперниці зрівняли рахунок.

За 2 хвилини до сирени під час рахунку 11:11 знову у нас не пройшов штрафний. Та вже за мить Зарицька виправилася – два влучання з лінії.

На початку останньої хвилини рахунок був рівний – 13:13. Українки стримали атаки суперниць. За 5 секунд до кінця Завідна реалізувала два штрафних, які і стали переможними для України.

Удруге поспіль жіноча збірна України виборола медалі чемпіонату світу з баскетболу 3х3. На минулому мундіалі в Китаї наша команда стала другою.

Нагадаємо, що восени 2016 року збірна України перемогла у відбірковій групі чемпіонату Європи з баскетболу 2017 року серед жінок. У останньому матчі кваліфікаційного турніру проти Сербії українська команда перемогла із рахунком 88:82 – у підсумку вітчизняна збірна виграла всі шість матчів відбору.

До електронної системи E-health долучилися вже 26 медзакладів
    "На п’яну голову": На Донбасі окупанти напідпитку влаштували "ралі" на військових авто

Чим італійські вболівальники розчулили до сліз українського баскетболіста – відео

"Ми просто люди з іншими можливостями": у Львові вперше пройшли змагання візочників-баскетболістів

Кидок на 35 тисяч: вболівальник у перерві баскетбольного матчу отримав винагороду за влучний кидок