E-health
E-health silvereco.eu

До електронної системи E-health долучилися вже 26 медзакладів

  Зараз проект реалізується в пілотному режимі, реєстрація медзакладів здійснюється на добровільній основі

  За три дні роботи системи електронної охорони здоров'я E-health 26 медичних установ пройшли електронну реєстрацію, повідомляє "Укрінформ".

  "До системи вже приєдналося 15 населених пунктів і вже зареєстровано 26 медичних закладів ", – сказав керівник Проектного офісу E-health Юрій Бугай на презентації електронної системи охорони здоров'я.

  Відомо, що зараз проект реалізується в пілотному режимі, реєстрація медзакладів здійснюється на добровільній основі. Однак після прийняття ВР законів, що змінюють систему фінансування охорони здоров'я, з квітня 2018 року реєстрація медзакладів стане обов'язковою.

  Як зазначив на брифінгу заступник глави МОЗ Павло Ковтонюк, зараз реєстрацію проходять медзаклади первинної допомоги, з осені в системі зможуть зареєструватися лікарі первинної ланки та пацієнти.

  Заступник міністра також запевнив, що і для медпрацівників, і для громадян доступ до E-health буде безкоштовним. З 2018 року оплата лікаря буде залежати від кількості пацієнтів, які обрали його сімейним лікарем та підписали декларацію.

  Система E-health має на меті переведення усіх документів та процесів взаємодії у сфері охорони здоров'я з паперового формату в електронний, що дасть змогу формувати медичну статистику, яка відповідає дійсності, вести реєстри лікарів, пацієнтів, медичних установ, а також з часом акумулювати інформацію стосовно програми "Доступні ліки" тощо.

  За словами Юрія Бугая, загальна вартість розробки програмного продукту, який забезпечує реєстрацію лікарень, пацієнтів, лікарів, становить $400 тис. Ці кошти надані міжнародними донорами, у тому числі Посольством Канади в Україні та агентством міжнародного розвитку USAID.

  Нагадаємо, раніше 5.UA писав, що нова редакція реєстру лікарських засобів, передбачена урядовою програмою "Доступні ліки", буде введена в дію 31 липня.

  Прийом заявок від потенційних учасників програми з ціновими припущеннями за 21 міжнародною непатентованою назвою (МНН) буде здійснюватися з 3–12 липня включно.

  Попередній матеріал
  Жорстоке вбивство українки у Польщі: що відомо
  Наступний матеріал
  Жіноча збірна з баскетболу завоювала "бронзу" на чемпіонаті світу
  Loading...

  Спецборт із захисниками: до Одеси літаком доправили більше 20 поранених бійців АТО

  Поранених в АТО бійців спецбортом доправили в Одесу – ФОТО

  Бійцю ледь не відірвало стопу: 23-річний десантник потребує допомоги

  Бійцю ледь не відірвало стопу: 23-річний десантник потребує допомоги – ФОТО

  "Доступні ліки": Нова редакція реєстру препаратів за програмою буде введена до кінця липня

  "Перехитрити систему": Соцмережа "Однокласники" обходить блокування за допомогою мобільного додатку