Лікар
Лікар 5.ua

Міжнародно визнана якість лікування раку вперше в Україні

  • На правах реклами
Для жителів України стало доступним лікування дійсно міжнародного рівня та якості

"Український Центр Томотерапії" (УЦТ) - перша і єдина в Україні приватна онкологічна клініка, в якій, крім традиційних методик лікування, пацієнтам доступний найбільш сучасний і ефективний вид променевої терапії - Томотерапія. Система TomoTherapy, - "золотий стандарт" променевої терапії, який використовується в найкращих онкологічних клініках світу. Основні переваги апарату Tomo HD:

  • підведення дози опромінення до пухлини під будь-яким кутом
  • регулювання інтенсивності опромінення
  • захист від опромінення прилеглих до пухлини тканини і органів
  • дає змогу лікувати навіть коли вже була досягнута критична доза опромінення на інших апаратах

Таким чином можливо лікування онкологічних новоутворень будь-якого розміру, форми і локалізації, навіть коли інші методи виявилися неефективними.

У дослівному перекладі Томотерапія - "лікування тонким зрізом", це досить новий метод лікування онкологічних захворювань (був розроблений в 2002 році), який на сьогодні є найбільш досконалим видом променевої терапії. Метод успішно застосовується в провідних клініках Німеччини, США, Японії та інших розвинених країн, піднімаючи лікування раку на якісно новий рівень.

УЦТ був створений за прикладом успішних європейських клінік, які не просто лікують, але і роблять все можливе, щоб пацієнт не залишався один на один зі своєю хворобою. Точна діагностика, ефективне лікування та швидке повернення до нормального, повноцінного життя - це основні принципи, якими керується кожен лікар нашої клініки при виборі лікування. Всі пухлини різні, тому вибір тактики лікування проводиться індивідуально для кожного випадку. Методи боротьби з патологічним новоутворенням повинні бути комплексними і комбінованими, це дозволить досягти потрібного результату з мінімальною шкодою для здоров'я пацієнта. Це особливо важливо, коли мова йде про опромінення пухлин, поряд з якими знаходяться критичні органи, ураження яких може призвести до інвалідизації. Наприклад опромінення легень не зачіпаючи сердце, або опромінення передміхурової залози без ураження сечового міхура та прямої кишки (що зазвичай призводить до нетримання мочі та калу).

Також важливо, щоб пацієнт отримував не лише лікування, але й психологічну підтримку. Для цього, за успішним прикладом закордонних клінік, в УЦТ працює психолог, який кваліфіковано надасть допомогу і пацієнту, і його близьким.

З появою "Українського Центру Томотерапії" для жителів України стало доступне лікування дійсно міжнародного рівня та якості. Відтепер не потрібно їхати за кордон щоб отримати діагностику та лікування згідно міжнародних протоколів та на найсучаснішому обладнанні. А місце розташування клініки дає можливість пацієнтам значно заощадити, порівняно з цінами в великих містах, та витратити ці гроші на своє здоров'я.

Рак - це лише етап в житті, який ми подолаємо разом!

Україна, м. Кропивницький, вул. Ялтинська, 1

Більше інформації за телефоном: 0 800 30 15 03 або на сайті www.tomocenter.com.ua

✆ 0 (800) 30-15-03 (безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України) 

Попередній матеріал
"Встигнути за 10 секунд": до ЗМІ потрапили внутрішні правила модерування Facebook
Наступний матеріал
Чемпіонат світу з хокею: Швеція виборола титул найкращої
Теги:
Loading...

"Відповідно до міжнародних стандартів": у МОЗ переймають світовий досвід лікування туберкульозу – спецрепортаж

Зворушлива щедрість: 88-річна бабуся пожертвувала на лікування тяжкопоранених

Зернятко до зернятка: школярі Дніпропетровщини назбирали 8 тис. гривень на лікування бійця