Facebook
Facebook facebook.com

"Встигнути за 10 секунд": до ЗМІ потрапили внутрішні правила модерування Facebook

Заборонені фото і відео насильства над дітьми – у тому випадку, якщо йдеться про сексуальний характер дій або має "садистський характер".

Внутрішні документи Facebook, що стосуються політики модерування сторінок користувачів, записів та коментарів потрапили у розпорядження The Guardian. Британські журналісти заявили, що ознайомилося з понад 100 інструкцій, які стосуються випадків розпалювання ненависті, загрози тероризму, порнографії, расизму, канібалізму та інформації про договірні матчі у спортивних змаганнях.

Як стверджує джерело газети з числа працівників соцмережі, на прийняття рішення модератори нерідко мають лише 10 секунд: "Facebook не здатен контролювати увесь контент. Його з'являється занадто багато, занадто швидко". Крім того, інструкції є заплутаними і нерідко суперечливими.

Модератори повинні видаляти заклики на кшталт "застрелити Трампа" – президент США є особою захищеною. Водночас вони не зобов'язані цього робити у випадку погрози вбивством одного користувача іншому. Фото і відео насильства над дітьми видаляються – у тому випадку, якщо йдеться про сексуальний характер дій або дії мають "садистський характер". Заборонено публікувати фото оголених людей, однак можна публікувати фотографії, що є історичними документами. Дозволяється залишати опублікованими відеоролики поганого поводження з тваринами – але тільки якщо вони не є "обурливими". 

Крім того, усі користувачі із понад 100 тис. фоловерів автоматично визначаються "громадськими діячами" і втрачають право на заходи захисту, що призначені для звичайних користувачів.

Як повідомляв 5.UA, раніше Facebook визнав, що став "полем бою" пропагандистів різних країн.

Дивіться також фотогалерею:

Користувачів мережі оцінили кота Принца Пічблоссом і його картонний замок – фото

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
У Литві стартували військові навчання НАТО: 1,2 тис. військовослужбовців із 25 країн
Наступний матеріал
Міжнародно визнана якість лікування раку вперше в Україні
Loading...

Facebook визнав, що став "полем бою" пропагандистів різних країн

Заміна "Вконтакте" та "Одноклассники": канадська компанія створюватиме соцмережу Ukrainians

Емоційні коментарі: Facebook увів новий функціонал

Порошенко: Український народ здатен прожити без російських соцмереж

Альтернатива плеєру VK: Українець створив плагін для прослуховування музики у Facebook

В ЄС відреагували на блокування російських Інтернет-ресурсів в Україні