Заборона "Вконтакте"
Заборона "Вконтакте" http://alau.kz

В ЄС відреагували на блокування російських Інтернет-ресурсів в Україні

  Там визнають, що захист нацбезпеки є прерогативою українського уряду

  Європейський Союз прокоментував блокування російських соцмереж та запровадження санкцій проти IT-компаній з РФ. Про це повідомили в представництві ЄС в Україні, передає видання "ЄП".

  "Ми знаємо про рішення Ради національної безпеки і оборони України заблокувати ряд російських онлайн-сервісів, включаючи популярні соціальні медіа-платформи в Україні в рамках обмежувальних заходів, прийнятих Україною", – відзначив у коментарі керівник відділу преси та інформації представництва ЄС Юргіс Вільчинскас.

  За його словами, в Євросоюзі "чули публічні заяви української влади про те, що рішення було прийнято, виходячи з інтересів національної інформаційної безпеки і що за останні місяці Україна стала об'єктом численних кібератак та дезінформаційних кампаній".

  У представництві ЄС заявили: "Ми визнаємо, що захист національної безпеки є прерогативою українського уряду". Утім, ці аргументи не є достатніми для таких рішучих заходів, зазначили в ЄС. 

  Як повідомляв 5.UA, 17 травня 2017 року набрав чинності Указ Президента України №133/2017 від 15 травня 2017 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)", відповідно до якого в Україні заблокують російські соцмережі "Яндекс", "ВКонтакте", "Одноклассники", "Mail.ru" тощо.

  Попередній матеріал
  Після блокування "ВКонтакте" аудиторія Facebook за добу зросла на 35%
  Наступний матеріал
  У Криму окупанти хочуть скасувати дію прав власності на землю, оформлену до анексії – ЗМІ
  Loading...