Facebook
Facebook відкриті джерела

Після блокування "ВКонтакте" аудиторія Facebook за добу зросла на 35%

Найбільше Facebook приростає на сході України

Після того як провайдери почали блокувати доступ до російських онлайн-сервісів, в тому числі соцмережі "ВКонтакте", українська аудиторія Facebook за день зросла приблизно на 35%. Про це йдеться в даних дослідницької компанії TNS KANTAR.

"Проаналізувавши дані TNS KANTAR CMeter за другий день після оголошення про блокування російських ресурсів, стає чітко помітна тенденція сталого зростання охоплення Facebook", – йдеться в повідомленні TNS Ukraine.

tns-ua.com

Як зазначають аналітики, які в реальному часі відстежують зміни охоплення сайтів в українському сегменті інтернету, найбільше Facebook приростає на сході, через початково нижчі показники. Найшвидше на нововведення реагують користувачі у віці 14-20 років, що і дають найбільший приріст в аудиторії Facebook. Поки ця категорія користувачів обійшла увагою Ukr.net.

tns-ua.com

Крім того, соціальна мережа Google+ майже подвоїла денне охоплення аудиторії. Opera.com продовжує бити рекорди по зростанню охоплень, при цьому найбільше зростання спостерігається у аудиторії 46+. Повідомляється, що за зменшенням охоплення ЗМІ видно, що інформаційний ажіотаж пішов на спад.

tns-ua.com

Як повідомляв 5.UA, 17 травня 2017 року набрав чинності Указ Президента України №133/2017 від 15 травня 2017 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)", відповідно до якого в Україні заблокують російські соцмережі "Яндекс", "ВКонтакте", "Одноклассники", "Mail.ru" тощо.

Попередній матеріал
Україна остаточно перейшла рубікон зближення з НАТО – Климпуш-Цинцадзе
Наступний матеріал
В ЄС відреагували на блокування російських Інтернет-ресурсів в Україні
Loading...

Facebook визнав, що став "полем бою" пропагандистів різних країн

Заміна "Вконтакте" та "Одноклассники": канадська компанія створюватиме соцмережу Ukrainians

Емоційні коментарі: Facebook увів новий функціонал

У РНБО розповіли, чи каратимуть українців за користування соцмережами РФ

В АПУ пояснили на прикладах: Обмеження доступу до інтернет-ресурсів – всесвітня практика

У Держдепі США прокоментували заборону в Україні соцмереж РФ