Міцний кобальт-2017
Міцний кобальт-2017 Міноборони Литви

У Литві стартували військові навчання НАТО: 1,2 тис. військовослужбовців із 25 країн

Крім того, майже одночасно на півночі Польщі та прилеглій акваторії Балтійського моря почалися найбільші в регіоні морські навчання НАТО Baltops-2017 – у них беруть участь понад 40 військових суден із 14 країн

У литовському Каунасі 21 травня розпочалися щорічні навчання НАТО у сфері комунікативної стійкості та систем зв'язку "Міцний кобальт-2017" (Steadfast Cobalt-2017). Як повідомляє "Радіо Свобода" із посиланням на міністерство оборони Литви, навчання проходитимуть у країні до 2 червня, у них братимуть участь близько 1200 військовослужбовців із понад 40 різних підрозділів 25 країн-членів Північноатлантичного альянсу.

Протягом навчань будуть оцінюватися навички "комунікаційних одиниць НАТО" забезпечити необхідний обмін даними та підтримання зв'язку між силами швидкого реагування та штабами Альянсу в усьому світі. Це вже вдруге, коли Литва приймає "Міцний кобальт" – попередні такі навчання відбулися в країні у 2014 році. Минулорічний "Кобальт" проходив у Румунії.

Крім того, майже одночасно на півночі Польщі та прилеглій акваторії Балтійського моря почалися найбільші в регіоні морські навчання НАТО Baltops-2017 – у них беруть участь понад 40 військових суден із 14 країн.

Як повідомляв 5.UA, раніше у Литві відбулися навчання з відбиття атаки "зелених чоловічків".

Дивіться також фотогалерею на тему:

У Литві урочисто завершилися міжнародні навчання "Палаючий меч 2017" за участі військових ЗСУ – фото

/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Тепер у кредит: Трамп планує змінити військову допомогу союзникам США – WSJ
Наступний матеріал
"Встигнути за 10 секунд": до ЗМІ потрапили внутрішні правила модерування Facebook
Loading...