ipress.ua

Росія брязкає зброєю біля кордонів країн НАТО: чим це обернеться для України

Несподівану перевірку бойової готовності військових частин почала Росія в Західному військовому окрузі, котрий межує з Балтійськими країнами

У Ленінградській області розгорнули польові штаби та налагоджують роботу вузлів зв’язку, які забезпечуватимуть координацію дій військ. У найвищий ступінь бойової готовності приведені мотострілецькі, артилерійські, ракетні та зенітно-ракетні бригади, бригади управління, авіація, ленінградська військово-морська база, військові комісаріати Санкт-Петербурга, Псковської, Новгородської областей та Карелії.

Як відреагувало НАТО та як вплине на Україну чергова активність російських військ, в ефірі "5 каналу" аналізував президент Громадської ліги "Україна-НАТО" Сергій Джердж.

"Росія, звичайно, не полишає планів великої війни з Україною, з іншими країнами, тому її військові мають різні завдання, проводять перманентно якісь навчання – одні закінчуються, інші починаються. Але в будь-якому випадку це залякування і інших країн, не лише України – залякування Литви, Латвії, Естонії. І те, що НАТО реагує на це, посилює свою активність, це є позитивний крок для нас, бо найгірше у цій ситуації, у цій російсько-українській війні, яка вже йде три роки, це залишитися сам на сам з ворогом. Те що НАТО відволікає, так би мовити, на себе увагу частини російських військових, це для нас позитивно, в тому плані, що менше російських військових біля наших кордонів", – зазначив він.

Дивіться також:

Попередній матеріал
Заява для преси генерального секретаря НАТО і міністра оборони США - завершено
Наступний матеріал
Прес-конференція генпрокурора Юрія Луценка – відео

Вишкіл під керівництвом 300 американських нацгвардійців: на Львівщині почались навчання ЗСУ

Захоплення бранців, атака та "зачистка" ворога: на Львівщині стартував вишкіл бійців ОК "Захід"

Небачений вишкіл: до навчань резервістів залучили РСЗВ "Град" та важкі САУ