Лінас Лінкявічус 5.ua

Лінкявічус про розміщення батальйонів НАТО у Балтиці та референдум українців щодо членства в Альянсі

Зі слів Лінкявічюса, ніхто не повинен сумніватися, що НАТО буде достатнім чином відповідати на виклики

Розміщення додаткових батальйонів НАТО у країнах Балтії – це геополітичний крок Альянсу. Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Інформаційний день" заявив міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс. 

"Дислокація цих підрозділів - це дуже мінімально, і всі розуміють, додатковий батальйон – в кожній балтійській країні. Ну що тисяча людей можуть вирішити? Звичайно, не змінити ситуацію. Ну це геополітичний крок, це навіть багатонаціональний крок, скажемо, відповідь на цю нестабільність і нагнітання ситуації ззовні", – зазначив він.

Міністр додав: "Завдання Альянсу – не тільки піклуватися про свою безпеку мінімальними, але достатніми зусиллями, це теж важливо відмітити. Немає гонитви за озброєнням з нашого боку, але ніхто не повинен сумніватися, що ми будемо достатнім чином відповідати на ці виклики. Ми хочемо стабільності на всьому континенті".

Лінкявічюс також відзначив, що до волі українського народу щодо членства в НАТО необхідно дослухатись.

"Тут рішення лише за українцями, я завжди це говорив ... Це настрій країни, виявлення певних бажань і перспектив. Це далеко ще не процес інтеграції, тому що це дуже довгий процес і дуже важкий. З того часу, як ми (Литва - 5.UA) заявили про бажання вступити до НАТО, пройшло 10 років", – сказав міністр закордонних справ Литви.

Детальніше дивіться у відео.

Раніше міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс заявив,  що знімати санкції з Росії поки що немає жодних причин.

Попередній матеріал
Убивство поліцейських у Дніпрі: відбулось перше засідання у справі Пугачова
Наступний матеріал
У Дніпрі борються за життя поранених під Авдіївкою: один з бійців потребує трепанації черепа
Loading...

В Україну вперше приїхав міністр оборони Литви: про що домовились Полторак і Каробліс

Литва має намір побудувати стіну на кордоні з РФ

Разом до перемоги: в Литві відбувся особливий концерт на підтримку України