фото РБК-Україна

В небо піднімуться винищувачі: у країнах Балтії стартували навчання НАТО

  Військово-повітряні навчання НАТО Ramstein Alloy будуть проходити в балтійському повітряному просторі

  У вівторок і середу, 25 та 26 квітня, в балтійському повітряному просторі, переважно над Литвою, будуть проходити військово-повітряні навчання НАТО Ramstein Alloy. Про це повідомляє видання Delfi з посиланням на міністерство оборони Литви.

  Як зазначено в повідомленні, у навчаннях візьмуть участь винищувачі з Нідерландів і Німеччини, які беруть участь у місії НАТО з патрулювання повітряного простору країн Балтії, літаки з Польщі та Норвегії, а також транспортні літаки з Литви, США та літаки НАТО для повітряної розвідки AWACS.

  Учасники навчань відпрацьовуватимуть перехоплення літаків, дозаправку в повітрі, пошуково-рятувальні операції, а також практику диверсій, підходи до різних балтійських аеродромів.

  Крім того, задіяна авіація також тренуватиме процедуру перехоплення COMLOSS – це сценарій, за якого цивільний літак втрачає контакт з наземними диспетчерами, і потрібна його ідентифікація в повітрі літаками місії НАТО.

  Як повідомляв 5.UA, в Естонію прибув перший підрозділ об'єднаної оперативної групи військ НАТО, яка створюється в балтійських країнах і Польщі, аби стримати можливу російську агресію.

  Варто зазначити, що найбільш смертоносний та найдорожчий у світі військовий літак F-35A долучається до стримування російської агресії. Він приєднається до найбільшого нарощування сил Європи з моменту закінчення "холодної війни".

  Попередній матеріал
  За результатами конкурсу Мін'юст затвердив головного люстратора країни
  Наступний матеріал
  Порошенко та Лукашенко спільно вшанують пам'ять загиблих у катастрофі на ЧАЕС
  Loading...

  В Румунії стартували навчання НАТО "Весняний шторм-2017"

  Росія брязкає зброєю біля кордонів країн НАТО: чим це обернеться для України

  Протидія хакерам, "зеленим чоловічкам" і пропаганді: НАТО проведе спільні навчання з Україною