Соцмережі
Соцмережі dt.ua

Facebook, YouTube чи Instagram: британські вчені визначили найнебезпечнішу соцмережу

  Під час дослідження опитали майже 1500 людей віком від 14 до 24 років

  Британські вчені провели дослідження і визначили, що Instagram найбільш згубно впливає на здоров'я молодих людей порівняно з іншими соціальними мережами. Про це йдеться у звіті благодійної організації The Royal Society for Public Health ("Королівське товариство громадського здоров'я Великобританії") і руху Young Health Movement ("Рух за здоров'я молоді").

  Так, із 13 лютого до 8 травня організації опитали 1479 людей віком від 14 до 24 років, попросивши їх оцінити п'ять соціальних мереж – YouTube, Instagram, Snapchat, Facebook і Twitter за 14 параметрами. Молоді запропонували відповісти на запитання, чи викликає кожна з мереж депресію, самотність, тривогу або страх випасти з життя, чи стає причиною ненормованого сну і надмірної заклопотаності зовнішнім виглядом, чи дає можливість самовиражатися, знаходити однодумців і підтримувати стосунки з іншими людьми.

  Найбезпечнішою виявився Youtube. За ним крокує Twitter та Facebook. На передостанньому місці опинився Snapchat, за яким йде Instagram. Отже, вчені виявили, що соцмережа, де люди діляться своїми світлинами, на думку опитаних, найчастіше викликає у користувачів невдоволення своїм тілом, негативно впливає на сон і підвищує страх упустити важливі події та новини.

  Організації, які провели опитування, закликали соціальні мережі інформувати користувачів про негативний вплив через їхнє використання. Також в організаціях вважають, що у школах слід вчити учнів безпечного користування соцмережами, а також повідомляти користувачам, які можуть страждати від психічних захворювань, про можливість отримати професійну підтримку. 

  Як повідомляв 5.UA, українець створив плагін для прослуховування музики у Facebook

  Попередній матеріал
  ГУР: На блокпосту противника стався вибух – загинуло й поранені до 20 бойовиків
  Наступний матеріал
  Вибиті вікна й понівечені двері: У Мелітополі невідомі намагалися підпалити міськраду – фото
  Loading...

  Facebook визнав, що став "полем бою" пропагандистів різних країн

  Емоційні коментарі: Facebook увів новий функціонал

  Альтернатива плеєру VK: Українець створив плагін для прослуховування музики у Facebook

  В ЄС відреагували на блокування російських Інтернет-ресурсів в Україні

  У РНБО розповіли, чи каратимуть українців за користування соцмережами РФ

  У Держдепі США прокоментували заборону в Україні соцмереж РФ