The People\'s Project

Бійцю ледь не відірвало стопу: 23-річний десантник потребує допомоги

Традиційна медицина при такому пораненні безсила - йому вже призначили дату ампутації. Однак надія ще є - у рамках "Біотех-реабілітації поранених" ще можна врятувати бійцеві стопу

Волонтери People's Project збирають кошти на допомогу пораненому під Докучаєвськом 23-річному десантнику Петру. Тільки на перший етап лікування потрібно зібрати більше 500 тисяч гривень. 

Як стало відомо, хлопець отримав надзвичайно важку травму – йому майже відірвало п'ятку та покришило її на шматки. У такому випадку традиційна українська медицина – безсила. Лишається тільки ампутація.

"Скажемо як є. Травма вкрай страшна, таких у проекті, певно, ще й не було. Стопу Петра фактично відірвало й покришило на шматки, ситуацію ускладнюють переломи гомілкових кісток та проблеми з кровопостачанням", - розповідають волонтери.

Водночас, вони додають: "Надію на збереження ноги дає лише складне багатоетапне реконструктивно-відновлювальне лікування із застосуванням складної пластики та клітинних технологій… Скажемо чесно: у випадку успіху, танцювати сальсу цей усміхнений хлопчик навряд чи зможе – проте впевнено ходитиме на власних ногах, а не кульгатиме на протезі".

Бійцю ледь не відірвало стопу: 23-річний десантник потребує допомоги – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/

Як зазначається, унаслідок поранення 23-річний боєць отримав значний дефект м’яких тканин підошви правої стопи, значний дефект п’яткової кістки, перелом таранної кістки зі зміщенням; складний гвинтоподібний перелом правої великогомілкової кістки на межі середньої та нижньої третини та малогомілкової кістки в середній третині.

"Петру 23 роки…Він десантник славнозвісного 90-го батальйону 81 бригади. Отримав важке вибухове поранення біля села Єленівка, що знаходиться на окупованій території між Докучаєвськом та Донецьком. 9 травня 2017 року він вирушив у розвідку і наступив на протипіхотну міну. Зазвичай ПМН-2 не лишає жодних шансів – бійцям відриває ноги, а крововтрати, травми та шок не лишають пораненим жодних шансів на виживання. Петрові ж пощастило – лишився живий, хоч і отримав вкрай тяжку травму стопи", - розповіли про поранення хлопця у People's Project.

Наразі Петро переніс сім операцій. Йому вже навіть призначили дату, коли скалічену ногу мали ампутувати. Та волонтери Києва, що опікувалися долею хлопчини, вирішили скористатися останнім шансом і звернулися по допомогу до проекту "Біотех-реабілітація поранених" Центру волонтерів People's Project.

Допомогти врятувати бійцеві стопу може кожен охочий. Уся інформація – за посиланням

Попередній матеріал
Порошенко: Україна та США підпишуть "важливу угоду" з оборонних закупівель
Наступний матеріал
САП готова розкрити таємницю слідства для зняття недоторканості з п'яти нардепів
Loading...